SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka diete potrzbuje by przybrac na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Sluchajcie dopiero zaczynam cwiczyc i nie wiem jaka mam zastosowac diete moze mi ktos w tym pomuc. wzrost moj to 173 waga 64kg(nie potrafie obliczyc ile mi potrzeba kalori ):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to widocznie slabo szukales, najlatwiej powiedziec nic nie znalazlem, a w tym dziale jest kilkaset stron z czego kilka najwazniejszych rzeczy zebranych i podwieszonych

znajdzie sie taki ktory pomoze i bede mu za to wdzieczny
widze, ze lubisz bujac w oblokach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Diete na mase

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
tak na mase miesniowa tak jak w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Proponuję zacząć od 2g białka, 6g węglowodanów i 1g tłuszczy na kg masy ciała. Rozłożone w miarę równomiernie na 5-6 posiłków. A potem to już w zależności od tego co się będzie działo i jak organizm zareaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Wiad moze jeszcze mu suple kupisz ?? ;/ Niech czyta podwieszone zeby cos o tym wiedzial. Jak czegos nie bedziesz wiedzial albo bedziesz mial diete ulozona to wrzuc to ci ja ocenimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2045
https://www.sfd.pl/temat173140/ - qazar tu dokladnie opisal jak mozna sobie ustalic diete poczytaj to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
juz jakas sobie przygotowalem nie wiem czy dobrze ale zobaczymy
1. Mleko 2%-300ml+platki kukurydziane+rodzynki
2. Kanapki(4 porcje)z chleba razowego+ wedlina z kurczaka lub indyka+ maslo smietankowe70%+ wazywa(ogurek, marchew, pomidor)
3. Ryz+smietana18%
4. Makaron+twarug chudy+smietana18%
5. 2 jajka cale+ chleb z maslem smietankowym70%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
juby: myślisz o suplach podawanych tak, jak w Twoim avatarku? Ot, każdy kiedyś zaczynał, a akurat chłopak głupio nie robi pytając najpierw o dietę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
oceni ktos ta diete ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glupio robi najpierw pytajac, a dopiero potem szukajac informacji, bo drukiem pisze na stronie zeby przeczytac zanim sie zada pytanie
a dieta to bardzo slaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ale szukajac nic ciekawego nie znalazlem dlatego zwucilem sie o prozbe z pomoca a jesli kolo nie chcesz pomuc to nie musisz znajdzie sie taki ktory pomoze i bede mu za to wdzieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla oceny

Następny temat

Wafle ryzowe

WHEY premium