SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka ławka ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 510
Witam chciałbym sie was doradzić jaką ławke kupić?? Chcem kupić ławke z mozliwością na skos ujemny i rozpiętkami oraz z przyrządem na nogi ;d Jak uważacie czy takie ławki wielofunkcyjne sie szybko nie rozpadną ?
Mam na oku taką ławke z wyciągiem gratis jest 25 kg i krótka sztanga.

http://www.allegro.pl/item598411960_lawka_z_wyciagiem_wyciag_zestaw_25_kg.html

co o niej myslicie ?



Myśle też nad tą, jest dosyć tania a wyciąg bym dokupił oddzielny, jakie rozwiązanie lepsze ?

http://www.allegro.pl/item602075366_profesjonalna_lawka_kulturystyczna_hms_3401.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Czajan69- wydaje mi się, że skos dodatni jest jednak przydatniejszy niż ujemny (wiadomo wypukła klata). Duża większość planów na sfd zawiera ćwiczenia na skosie dodatnim. Ujemny skos to chyba jakbyś na zawody jechał aby wszystkie mięśnie podkreślić.
Odrzywki to spokojnie dopiero po 6-7 miesiącach ćwiczeń jakąś kreatyne lub gainera.
Obciążęnia z betonu to jak mateusz napisał- niebardzo lepsze żeliwne, ale jjakbyś chciał https://www.sfd.pl/Betonowe_obciążenie._MEGA_ART!!!-t346686.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Obydwie ławki są bardzo słabe i dam sobie rękę uciąć że szybko się rozpadną.

Zobaczy na coś z firmy KELTON lub MARBO SPORT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
j/w
Te ławki co podałeś to bym ich za darmo niechciał na moją siłke, tylko miejsce zajmują.
Też polecam keltona i marbo.
A co do tych dodatków, to wyciąg zrób/kup osobny do ściany, a te przyrzady do rozpiętek to... kompletny bezsens, nic na tym niezrobisz.

Wiem co mówie bo miałem "przyjemność" ćwiczyc na tego typu ławkach, w szkole, a pare lat temu nawet kupiłem sobie taką.. jedna z głupszych rzeczy jakie zrobiłem

co do wytrzymałości to.. bardzo kiepsko

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Ja miałem na początku taką jak tam pierwsza.
Było napisane że max 60kg ja kładłem 85kg i bez problemu wytrzymywała.
Także jak na początek może być potem możesz myśleć na czymś innym.
Ale jak niemasz kasy to możesz wybrać coś z marbo home np.
http://allegro.pl/item601958976_marbo_home_lawka_laweczka_ze_stojakami_szeroka.html#gallery 

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 510
Dzieki chlopaki. tak myslalem.. te lawki sa jednak zbyt tanie zeby byly dobre.
moglibyscie mi doradzic co kupic do siłki ? jakies linki. itd mam przeznaczone 1000 zł na silownie.
Wydaje mi sie ze drązek wyciag i dobra lawka wystarczy
Ta ławka co zaproponowales juve101 nie ma skosa ujemnego a to chyba prydatny bajer :D ?? tak poza tym laweczka fajna i mozna dokupic czesci do niej.
mam tez pytanie dot. sztang ;) kupic tylko jedan prosta 180 cm ? czy moze do tego prosta krotka albo lamana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4437
z innej beczki...
posiada może ktoś tą ławeczkę marbo, która podał juve ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
max 60kg co to była za ławką ?? ja więcej warze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
jeszcze modlitewnik Ci się przyda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
co do sztang: prosta 180, łamana 120, i dwie małe sztangielki, taki zestaw w zupełnosci spełni twoje oczekiwania. ew. możesz łamaną wywalić z zestawu ale 180 i dwie małe to podstawa.

Tylko jak kupujesz prostą to patrz na wytrzymaość i żeby miała krótką część roboczą bo potem nakręcasz ciężary pół godziny.

pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14462
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
A po co kolesiowi lepsza ławka skoro waży 65kg i wyciska 60kg?
Wielkich efektów i tak na razie nie zrobi chyba, że będzie koks brał Ta tańsza ławka ma udzwig na stojakach 100kg, a tyle chyba po roku czy dwuch ciskać nie będzie. Tak samo z wagą do 100kg się od razu nie przytyje.
Co do obciążenia to możesz pojechać do np. odlewni żeliwa. U nas sprzedają krążki za 1,50zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proces rozwijania mięsni

Następny temat

moj wzrost prosze o pomoc

WHEY premium