SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zostać oficerem w policji?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Mam pytanko. Gdybym jako cywil chcial postrzelac na strzelnicy - musze posiadac zezwolenie i swoja bron ?? Gdzie mozna w Bydgoszczy ??

P.S i czy tatuaze maja wplyw na przyjecie ?? Przedramienia :)

Zmieniony przez - BydgoszczK w dniu 2009-04-28 19:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Właściwie pytanie o strzelanie nie pasuje do tematu,ale odpowiem.Nie musisz posiadać zezwolenia na broń i swojej pukawki jeśli masz ochotę na strzelanie.Wystarczy telefonicznie umówić się z instruktorem na danej strzelnicy,przyjeżdżasz na umówiąną godzinę i strzelasz.Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z bronią,to przejdziesz małe szkolenie,a dopiero pójdziesz na strzelnicę.Jeśli strzelałeś i instruktor zobaczy,że masz obycie z bronią i nie zagrażasz swojemu,ani czyjemuś zdrowiu,lub życiu,to pozwoli na odrobinę wolności i samodzielne strzelanie.W cenę pestek(naboi) masz wliczoną zazwyczaj amortyzację broni i instruktora,chociaż różnie z tym bywa i lepiej zapytać nprzed strzelaniem,żeby nie być zdziwionym,że coś ci doliczają dodatkowo po strzelaniu.Generalnuie strzelanie,to nie jest zbyt tania sprawa jeśli chce się trochę nastrzelać...

O tatuażach było kilka razy pisane w temacie "Aktualne testy do Policji 2008/2009" wystarczy poszukać.Miłego czytania

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
a ja odpowiem jeszcze raz na pytanie z temata tj. "jakzostac oficerem w Policji" najlatwiej to byc krewnym G. Schetyny albo kogos z jego biura ;)

szkoda ze w naszej pieknej Polszcze bez znajomosci szanse na cokolwiek bliskie sa zero no ale musimy pozytywnie myslec wiec zawsze jakies sa

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Mam pytanie. Rok temu skladalem papiery do policji. Jednak zrezygnowalem przed testami. Czy jesli znowu chce sie starac musze papiery wszystkie itp od nowa latwic, chodzic ?? Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
musisz od nowa składać papiery.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1676
A jak zostac policjantem do spraw kryminalnych czy cos podobnego ?
1

Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz i potęgę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Najpierw musisz dostać się do Policji, odpękać szkółkę,potem popracować na ulicy i pochodzić trochę z buta,złapać obycie w robocie,mieć dobre wyniki.Ze trzy lata pracy takiej jak opisałem i możesz pisać raport o przeniesienie.Jeśli ktoś zauważy,ze się sprawdzałeś w pracy,to masz szanse dostania się do "kryminalnych",ale to,czy będziesz tam pracować o tym decyduje "góra".Chyba,że masz tzw."plecy",które pomagają.

Co to jest "czy coś podobnego" ? W Policji liczą się konkrety...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
"Co to jest "czy coś podobnego" ? W Policji liczą się konkrety... "
raczej
Co to jest "czy coś podobnego" ? W Policji liczą się kontakty...

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witam. Do kiedy musze zlozyc papiery i zajac sie tematem jesli termin przyjecia do POL jest 28 wrzesnia ?? Duzo wczesniej ?? Dzien wczesniej ?? Jak to jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 335
Odświeżam aby nie zakładać nowego tematu.

Ja mam takie pytanie, gdyż wciąż mam wątpliwości.
Wiem, że aby uzyskać w policji stopień oficerski trzeba być w stałej służbie po 3 latach pracy w prewencji i być absolwentem wspol. Z tym, że czy muszę być absolwentem jako policjant czy mogę być absolwentem jako cywil? Zmienia to postać rzeczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwaniakowanie frajerów ,gdy idę z dziewczyną.

Następny temat

Mistrzostwa Świata Wszechwag Judo Francja

WHEY premium