SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zażywać creatine??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Sachem z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
jak zażywać creatine??,,,,,zakupiłem kapsuł creatine mega caps 1250,, 150 caps.. i nie wiem jak mam ją stosować,,ile razy dziennie najlepiej i kiedy ???pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
zły dział
dział nizej

a masz diete w ogóle do tej kredki ??

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-05-12 14:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
koleś ze sklepu dał mi do tego jakiegos gajnera czy coś,,ja sie na tym nie zanm dopiero zaczynam,,,a ćwicze sobie tylko w domu a potrzebuje zdobyc troche ciałka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
wiec tak zostaw ta creatine ona ci sie przyda za jakies 6 miechów (mozesz ja sprzedac bo narazie napewno sie nie przyda,tym bardzije przy treningu w domu)
poczytaj posty podwieszone, uluz sobie diete
zapisz sie na silke bo w domu za duzo ciałka nie zrobisz i rozpisz sobie trening i daj do oceny w dziale trening

gainer to jest odzywaka która słuzy do zapełniana braków w diece, jezeli np nie mozesz zjesc jakiegos posilku czy cos wtedy mozesz go wziasc

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-05-12 14:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jak wyzej. zacznik od diety i dobrej techniki wykonywania cwiczen.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
no nie wiem,,w domu już Cwicze poł roku i koles powiedziiał ze to bedzie dobre,,bez zadnych suplementów ani innych srodków cwiczylem i efekty jakies powstaly ,ale małe...a z tym treningiem to cwicze w sumie jak mi sie chce,,nawet cały tydzień po troszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nie masz podstaw :
a) TRENINGU !
b) ODZYWIANIA !
c) tym bardziej supli !

Do lektury sfd sie wez , a pozniej zadawaj pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
https://www.sfd.pl/search.asp

archiwum prawdę Ci powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 242
ale po co Ci kreatyna jak cwiczysz tylko w domu? nie zwiekszasz obciazen tylko caly czas robisz wszystko jednym ciezarem (swoim) najwyzej sie wyrzezbisz, ale sila Ci juz raczej nie podskoczy, tak wiec szkoda kasy na kredke, lepiej wydac na karnet na silke ,bedziesz miec wieksze efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
no wlasnie mnie najbardziej chodzi o to zeby po tym gajnerze czy czyms przybrać troche ciała i tak sobie popykac zeby nie wyglądac jak pipa ..poprostu chce wyglądac jak facet ze srednimi jajami:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megabol60% -czy warto??

Następny temat

HMB -placebo, czy nie?

WHEY premium