SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak sie bronic przed wiekszym i silniejszym

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"chyba każdy wie o co mi chodzi" - nie, Ja np. nie wiem.

Zgeneralizowałeś że każdy ćwiczący na siłowni i większy od przeciętnej facet ( abstra***ąc od kwestii sterydów ) jest:

a) chamem;

b) niedowartościowanym palantem który musi się dowartościowywać zaczepiając mniejsze jednostki;

c) idiotą który czynność z b) wykonuje pomimo iż niezależnie od jej efektu i tak źle się ona dla niego skończy ( kalectwem lub więzieniem ).

Mnie osobiście np. takie podejście uraża. Bo więcej od "koksów" sytuacji prowokują z Moich obserwacji grupki chudych, pryszczatych i młodych młodzieńców.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
Mnie osobiście np. takie podejście uraża. Bo więcej od "koksów" sytuacji prowokują z Moich obserwacji grupki chudych, pryszczatych i młodych młodzieńców.

tzw. człeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 268 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3536
"grupki chudych, pryszczatych i młodych młodzieńców."
Lepsze to niż grupki starych młodzieńców ;)

Ale fakt faktem, jest wielu takich chudych i pryszczatych leszczy, który wypiją za dużo i czują się Brucem Lee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
"grupki chudych, pryszczatych i młodych młodzieńców."
Lepsze to niż grupki starych młodzieńców ;)

Ale fakt faktem, jest wielu takich chudych i pryszczatych leszczy, który wypiją za dużo i czują się Brucem Lee.


tylko ze takim wystarczy po ´´lisciu´´ i gangsterskie zycie dobiega konca

Zmieniony przez - zaldiar w dniu 2009-03-11 14:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Jeśli kogoś to uraziło to wybacz. Czuję szacunek do ćwiczących (sam zresztą to robię, co prawda domowo), ogólnie rzecz biorąc mówię o takich co zaczepiają. To oni są chamami, startują do słabszych i czują się super. Do tych co ćwiczą, osiągają efekty nic nie mam, czasem nawet podziwiam. mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne.

A co do chudych i pryszczatych to też bym się zgodził, są takie typy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Większy zawsze ma lepiej, ma przewage psychiczną nad tymi mniejszymi, mniejszy musi w takim starciu się wykazać i najważniejsze nie może się przestraszyć.

Jeśli nie trenujesz na 100% nigdy nie osiągniesz celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Moofer, mówisz o tym, że przypakowani kolesie zaczepiają chudych. Już Ci mówie dlaczego. Jak widze ważącego 60 kg leszcza, u którego dodatkowe 5 kg masy stanowi 2 kg żelu na głowie, plus odtwarzacz mp3/mp4 i do tego kajdan na ręku i łańcuch na szyii i który się buja/wozi z tak rozłożonymi rękami jakby miał najszersze grzbietu jak Cluter albo Wolf, i ma jeszcze głupią cwaniacką mine to nie ma ch**, żebym go nie zaczepił albo nie skomentował. Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Dobra, pomijając, że niektórzy faktycznie się wyróżniają, czy to łańcuch czy coś, czy jakaś gejowską koszulka. Chodzi mi o zwykłego, szarego kowalskiego.

Ale plus za poczucie humoru
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
najlepiej sztuki walki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

warunki fizyczne w sztukach walki. PROSZE O ODPOWIEDZ.

Następny temat

Trening Kickboxing

WHEY premium