SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak się za to zabrać - z chudzielca zrobić byka :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
PYTANIE:
Jestem chudy, zawsze byłem, no może nie licząc okresu dziecięcego dorastania.
Ważę ile ważę (patrz ankieta), ale problem w tym, że pomimo dostarczania organizmowi dośc dużych ilości kalorii nie mam wogóle tendencji do tycia, organizm wpada w okresowe wachania wagi max do 1,5-2kg w jedną lub drugą.
Szczerze mówiąc jeśli chodzi o zmianę przyzwyczajeń żywieniowych nie byłoby większego problemu, jeśli dotychczasowe tendencje są złe, jednak nadal nie ma to zastosowania w praktyce, ja po prostu nie tyję.
Zastanawiam się nad zastosowaniem testosteronu prolongatum do którego mam dostęp, ale nie wiem jakie ilości, jak długo, jakie skutki uboczne (poza wiedzą książkową) co skutecznie przywraca syntezję testosteronu w organizmie (odblokowuje) itp.
Co więcej, chciałbym się dowiedzieć, jakie zapotrzebowanie energetyczne (białka, cukry, tłuszcze), JAKI TRENING, ile razy w tygodniu

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 58

Wzrost: 179

Obwód klatki: 0

Obwód ramienia: 0

Obwód talii: 0

Obwód uda: 0

Obwód łydki: 0

Staż na siłowni: 0

Ilość spożywanego białka: 0

Ilość spożywanych węglowodanów: duża

Ilość spożywanych tłuszczów: 0

Opis przebytych cykli sterydowych:

Trening:

Cel cyklu:

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 0

Poziom BF%: 0

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorfik

Stan zdrowia: 0

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: niewielka

PPM podstawowa przemiana materii: 0

Wyciskanie leżąc (MAX): 0

Martwy ciąg (MAX): 0

Przysiad (MAX): 0

i tak trafisz na mój oddział

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
wszyscy tak mówią o tej diecie i pewnie sobie myślisz.. kupa d****i którzy sami koksują i mają 'x' cykli za sobą a teraz udają mądrych (nie obrażając nikogo)

Niestety taka jest prawda - dobra micha.. sam ćwiczę dopiero półtora roku i już efekty są zauważalne na pierwszy rzut oka
to jak wyglądałem jak anorektyk (183 wzrostu i 60 kg ) a teraz 183 i 80 kg. Sam zaczynałem od 27 w łapce a teraz mam 36 więc jak się chce to można. Wiesz nie uważam się za smoka jakiegoś bo nim nie jestem a niektórzy od 30-33 dopiero zaczynają a ja musiałem ostro zapier.. żeby to osiągnąć.

Tak że nie łam się, tylko ułóż sobie trening i z 5-6 konkretnych posiłków i będzie dobrze. Nie ma chooja że nie pójdzie
Jeśli nie masz pomysłu na dietę poszukaj nawet u wujka google tam masz rozpiski diet dla osób ważących 'tyle i tyle' kg

Także głowa do góry, a za rok przyjdziesz tutaj 10-15 kg cięższy

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 715 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4846
Zapomnij o koksach, musisz sobie dietę ułożyć porządną. Zajrzyj do działu odżywianie.

"Gubi sam siebie ten, kto drugiego czyni potężnym,
gdyż tworzy tę potęgę zręcznością lub siłą,
a jedno i drugie budzi nieufność u tego, który stał się potężny."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Wklej tu tą dietę, albo przenieście temat do Odżywiania.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
ankieta jest po to żeby ja wypełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
0

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jak przykładasz się tak do diety jak do wypełnienia tej ankiety , to wogóle się nie dziw że jesteś szczypiorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
jasne..dieta to ona zawsze jest winna braku masy czy rzeźby...pewnie jeszcze tego ,że ktoś ma 170cm a nie 190cm wzrostu itp.bzdety...bzdety...bzdety

chłopakowi organizm nie przerabia odkłada nadmiaru kalorii i tyle.
może żreć 10tyś i i tak być jak patyk.
geny rządzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
zapomnij o koksach wydaje mi sie ze wogole nie masz stazu treningowego ... jak zaczniesz trenowac ostro to i apetyt Ci urosnie ;) musisz wiecej i czesciej jesc ale nie puste posilki tylko te ktore maja bialko wegle .. potrenuje jakis czas naucz sie poprawnej techniki wykonywania cwiczen zakup odzywe jakas gainera moze ? i za jakis czas podklep tutaj i powiedz jak waga stoi ..

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij od koryta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ugoruj dziennie 0,5kg płatków owsianych na 2l mleka, przemiel blenderem i popijaj w ciągu dnia między posiłkami

ruszy waga ruszą bąki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
może żreć 10tyś i i tak być jak patyk.

chyba sobie jaja robisz, jesli brac pod uwage w miare normlany tryb zycia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciekawy prezent dla zioma %-)

Następny temat

BARDZO WAZNE...Prosze o pomoc dla kolegi

WHEY premium