SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak robic nogi bez wielkiej dupy??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ale przeciez tez są mięśnie pośladkowe, i tez trzeba o nie zadbac, nie wiem czemu się tak boisz jak ci rosnie, przeciez je tez sie trenuje ...

pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
poswiecam wieksze przyrosty w miesniach nog na koszt proporcji i wizualnego efektu... gdybym cwiczyl nogi intensywniej tak jak np plecy to przerosly by gorna partie i wizualnie wygladalbym na kolarzaa tak to wszystko rowno rosnie:)

,,imperare sibi maximum est imperare''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Przy przysiadach nie schodz głęboko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
bullet1979 cholera wyprzedził mnie
ale to prawda nie schodź za nisko w przysiadach bo wtedy się dupa włacza

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
A ja chce miec duza dupe i ostro wale przysiady i wyciskanie nogami na suwnicy i sie ciesze jak mam zakwasy w dupie chociaz ciezko usiedziec wiecie ze laski patrza na dupe

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
dupa dupie nie równa
porównaj do lasek jakie wolisz ??
hehe ok ta odpowiedź to spam %-D

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
A najmocniej to na dupe działają chyba wykroki. MC też działa mocno, ale wydaje mi się że w tym przypadku gorsza jest wersja na prostych nogach w pełnym zakresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Kurde jak chce się mieć duże uda to trzeba mieć do tego proporcjonalną dupe. To dopiero będzie śmiesznie wyglądało kiedy będą wielkie uda i malutka dupka.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20658
ja lubie trening nog, wypracowalem dosyc zmasowane nogi podczas lat treningu, jednak dupa tez sie rozrosla- mam jak autobus przegubowy , takze modele na wybiegu niech uwazaja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
ponoc wola male

dupy zeby nie bylo

,,imperare sibi maximum est imperare''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiosłowanie, kilka pytań??

Następny temat

HST do sparawdzenia

WHEY premium