SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak oceniacie to coś ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
będzie gwiazdka, poczekaj, dozbieraj, marbo home to nie jest "superhiperniewiadomoco" ale w domu Ci się nie rozleci i będzie wygodnie i bezpiecznie, bedzie Ci sie chciało ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Już Tobie polecono jaką ławkę możesz kupić. Szukaj w sklepie marbo, każda będzie lepsza od tej z tematu...

Napaliłeś się na tą gównianą ławeczkę i raczej ciężko będzie Ciebie przekonać jakimikolwiek argumentami. Ja tylko podpowiem tak jak koledzy wyżej, że szkoda na to pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem ten koleś poprostu chciał się pochwalić, że kupuję ławeczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A najgorsze to jak już ją kupił


Zerknij do targowiska może ktoś sprzedaj jakiegoś pancernego starocia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Może i jestem 20 dni na forum, ale w porównaniu do Cb to posłuchałbym się innych, którzy są na forum po 2 lata lub więcej. A Ty tak wgl. po co zakładasz temat pytając się czy opłaca się kupić skoro wszystko wiesz najlepiej i jesteś przekonany że ta ławeczka jest w 100% dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3814
Widzę że ciężko ci wbić coś do głowy. Z swojego doświadczenia nie polecał bym Ci tej ławki, to są chińske gówna i tyle ;) Rozpiętek się nie da na tym zrobić, moja była bardzo podobna i modlitewnik też do dupy, musiałem ją dokręcać co tydzień a na 80kg na sztandze to latała w wszystkie strony, po prostu nie ma żadnych plusów takiej ławeczki. Posłuchaj kolegów wyżej i kup porządny sprzęt a najlepiej jak by Ci jakiś znajomy pospawał sam, cena dużo mniejsza a jeżeli się przyłożysz sprzęt nie różni się niczym innym od firmowych np.marbo. Sam mam całą siłownie prawie sam wyspawaną i jestem zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1327
Nie kupuj tej ławki!Kolega ma taką,założysz więcej obciążenia i cała się trzęsie,przypominam ławka na siłowni to nie fotel bujany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V na brzuchu

Następny temat

Najlepsza partia ciała

WHEY premium