SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak oceniacie to coś ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
Ten sprzęt wyniesie mnie 1000zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
A jak pęknie mi ławka to od tego mam gwaracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to Ci powiedzą że za dużo założyłeś i Twoja wina. rób jak chcesz i nie zawracaj głowy. lepiej kupić coś raz i to porządnego niż coś co sie rozleci po miesiącu systematycznego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I będziesz wymieniał ławkę, tak długo aż skończy ci się gwarancją, a po skończeniu gwarancji kupisz to co my ci poleciliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za jakiś czas pewnie założysz temat o obciążeniu kompozytowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
ok, wszyscy wiemy co się stanie, i tak ją kupisz, a potem bedziesz w głebi ducha przeklinał, ze nie posłuchałeś i jaki 1000zł? do 419 dolicz 29 modlitewnik i 129 prasę, na forum jest 5% zniżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Widzę że kolega jest uparty więc nie ma co marnować czasu na niego ... Bo on i tak kupi pewnie to że tak powiem g**** ... A po roku czasu pomyśli że mógł jednak posłuchać innych forumowiczów . No o obciążeniu tak samo pewnie będzie że jest tańsze i lepsze niż żeliwne i też kupi kompozytowe a po tym roku wszystko na co wydał te kilka set złotych wywali na pobliskie śmietnisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
myślisz że jesteś na forum 20dni i wszystkich zaskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
a jakie ławki byście mi polecili tak do 500zł bo tyle mam jak na razie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
28>20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V na brzuchu

Następny temat

Najlepsza partia ciała

WHEY premium