SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak oceniacie to coś ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
170 kg z Twoją wagą, czyli np uzytkownik który waży 100 kg moze założyć maks 70 kg na ławkę.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-12-15 13:44:28

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
- waga netto: 21 kg
- waga brutto: 23 kg
- maksymalne obciążenie - 170 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
tylko ja nie waże 100kg a waże 70 kg to nie wystarczy jak dla mnie jak na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
No jeżeli masz za dużo pieniędzy i za rok chcesz znowu kupować to kup tą ;) Na dłuższą metę to ... Lepiej dołożyć i kupić coś typu Marbo i mięć na długie lata. Lub jest opcja żeby samemu wyspawać to najtańsza opcja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
A kto pisał tak że za rok będę kupywać nową ławke a co ta mi nie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Na początku będziesz zakładał powiedzmy 50kg ale po roku już więcej i sam zobaczysz że na tej będzie lipa i kupisz lepszą... Nie jedna osoba taką kupiła a po jakimś czasie bała się na niej ćwiczyć zakładając więcej niż 80kg bo się bali że podczas ćwiczenia się złoży razem z nimi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
A po 2 nie ma nawet regulacji stojaków ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
a po co mi to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Hmm np. żeby wziąć sztangę jeżeli robisz skos ? A z resztą ... Widzę że uparty jesteś, więc rób jak uważasz. Ja osobiście bym tego nie kupił nawet za 100zl chociaż sam pewnie musisz na nią wydać powyżej 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
ona kosztuje ponad 400zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V na brzuchu

Następny temat

Najlepsza partia ciała

forma lato