SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak oceniacie to coś ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
problem w tym, że sie podpaliłeś i nie słuchasz tych co mieli z takim żęchem styczność, ustawisz sobie oparcie na skos i jak sztange zdejmiesz? konstrukcja wogóle nie przemyślana.
Zrobiłbys jeden trening na takiej ławce o by Ci się odechciało, bedziesz tylko narzekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Haha że co ? Tak jak wyżej nie dał bym za to 100zl a co dopiero 400+. Jeżeli myślisz nad czymś 400-500zl to polecam to : http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-19-mh-lawka-mh-l015-stojaki-mh-s001.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
właśnie miałem wklejac tego linka, a są jeszcze tańsze opcje w marbo jesli chodzi o ławke ale tę bedziesz mógł rozbudowywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
elesdi dobrze mówi. Ustawisz skos i wtedy sztanga będzie za Twoją głową albo nawet będzie na Twojej głowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Ten link co podałem to taki pierwszy lepszy ale i tak dobry ten zestaw. Chociaż można skompletować inny bo tam trochę stojaki niskie mi się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a co to jest 170kg? kladziesz na niej gościa 100kg i niech ma do tego sztange 100kg i już masz 200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 152
Zwalona ta ławka bo nie ma modlitewnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak robiłem klate na takiej ławce to deska pękła ( Chociaż jak rozebrałem ławeczkę i wyciągnąłem tą "deske", to okazało się że. to posklejane trociny ) W ogóle na takiej ławeczce nie poćwiczysz hantalmi, będziesz zahaczał o stojaki. Nie zrobisz również pompek francuskich, ponieważ jeśli się oprzesz o ławkę to deska również pęknie. Na takiej ławce możesz robić tylko wyciskania i to tylko sztangą. Zauważ, również że stojaki nie są regulowane więc i tak nie wykorzystasz w pełni skosu tej ławki. Modlitewnik możesz sobie dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V na brzuchu

Następny temat

Najlepsza partia ciała

WHEY premium