SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak cwiczyc?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
witam mam takie pytanie cwicze juz od okolo 1 miesaca i mam dosyc duze efekty i moje pytanie brzmi bo juz sam niewiem co 1 to inaczej mi muwi jak mam cwiczyc tzn.zrobic sobie plan i w danym dniu 1 grupe miesni czy mam ogolno rozwojowy w kazdm dniu wszytko jak narazie tak cwicze i sa efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Jeśli przynosi efekty to ćwicz dalej tak jak ćwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
a do kiedy tak moge cwiczyc jak przestanie przynosic efekty czy jakis okreslony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Ogólnorozwojówka powinna trwać 3 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Nierozumiem takich pytan, to sa dopiero poczatki, jezeli plan przynosi oczekiwane rezultaty tak jak piszesz to cwicz nim dalej...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
no ok

Zmieniony przez - Laruzo w dniu 2007-02-19 16:30:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.....:NOGI:.....!!!

Następny temat

jak mam to wykonac...?

WHEY premium