SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak brac deca i winstrol????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
to samo co podstawa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Jedna z zabawniejszych prowokacji ostatnimi czasy:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
QOORA to ty prowokacji jeszcze nie słyszałeś. Wczoraj gadałem w robocie z gościem z ochrony. Przyszedł pogadać. Mówi "dziś mam trening na siłce". To ja pytam co jak trenuje i jakie suple szarpie a on że żadne ale za to 200 mety ruskiej haha. A masz diete ? Nie, a po co. A wiesz co to odblok ? Nie. To mu wówie a on że samo się odblokuje bo tak mówią kumple z siłki a oni i po 500 żarli lol. A brałeś coś wcześniej ? Omke w wojsku 5 mpek z czymś tam ale przestałem bo dupa jak bohen spuchła. I wodą zalało ale później wszystko zeszło. Ludzie złoci....

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
ale jak brac testosteron z deca???i jak winstrol????

Do miesniowo (chyba ze winstrol oral- to łykaj:P)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...można sobie urozmaicić życie i popijać wersję inj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
z tego co slyszalem ze wersja domiesniowa brana/wypijana doustnie dziala ponoc mocniej ale niewiem czy to blef lepiej nie warto probowwac. oczywiscie chodzi tylko o srodek winstrol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94605 Napisanych postów 364566 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669456
czemu mocniej?to ta sama substancja czynna przecież.Kiedyś Zulak napisał że można pić ale pij co dzień amp. taniej wyjdzie w tabsach i smacznej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
no w sumie ;];] ale osobiscie wole domieśniowo.... choc slyszalem ze winstrol lepszy jest w tabsach poniewaz pobudza jakis hormon w wątrobie niewiem czy to prawda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kazdy stedyd oralny z grupa 17aa ma unikalne zdolnosco do zwiekszania wydzielania bardzo silnie anabolicznego czynnika wzrostu IGF-1

z srodkow injekcyjnych wlasciwosci te ma testosteron, juz przy 3mg/kg podbija poziom IGF-1 o okolo 17-20%, dodajac do niego orala z grupa 17aa mamy juz niezla pule IGF'a i niezly anabolizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl odblokowanie cykl

Następny temat

cykl a astma

WHEY premium