SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak ćwiczyć boczne aktony ( jak to z nimi jest ) :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Witam , tak sobie ostatnio myślę jak to jest z tymi barkami jak je ćwiczyć , tzn nie chodzi mi ogolnie o całe barki lecz przede wszystkim o boczne aktony , chodzi o to zeby tak ładnie wystawały na bok ... :D

tak sobie myśle które ćwiczenia najbardziej rozbudowują je na boki , w atlasie ćwiczeń prawie wszystkei ćwiczenia na nie działają , więc prosiłbym mnie tam nie odsyłać ...

może możecie coś doradzić jak je ćwiczyć i ktorymi ćwiczeniami najlepiej ... co do tego "jak" tzn to chodzi mi o to ile serii, jakim ciężarem oraz ile powtórzeń , aby wszystko ładnie wchodziło ;)

może ktoś zna jakieś bardziej zmyślne ćwiczenia ktre moze mi polecić ;)


pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
rion10, dzieki za lekturę ;) zaraz obadam ;)

STERNE , spoko :P


PS : jedziemy dalej z dyskusją ? ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
unoszenie ciężaru bokiem ...

czy to sztangielkami czy tez na wyciągu dolnym...

ćwicz jako pierwsze ćwiczenie w treningu barków..
ze stałtm obciążeniem 3-4 serie po 12-16 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Unoszenie bokiem, i nie jako pierwsze bo jesli masz w planie taz zza karku to unoszenie jako 2 cw. serie 3-4 powt. 8-12 wystarczy calkowicie.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-05-16 14:41:45

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
po pierwsze traktowane priorytetowo aktony boczne lepiej trenowac na poczatku

po drugie .. wyciskanie zawsze jako drugie, po ćwiczeniu lżejszym które wstepnie zmęczy mięśnie i nie będziemy musieli uzywac tak duzych obciążeń przy wyciskaniu co zapobiega mozliwym urazom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
po drugie .. wyciskanie zawsze jako drugie
Nie ma czegos takiego jak zawsze, zawsze to jest inny konkretny plan i nie ma zasady na to.
i nie będziemy musieli uzywac tak duzych obciążeń przy wyciskaniu co zapobiega mozliwym urazom
po dobrej rozgrzewce z dobra technika i z odpowiednim obciazeniem urazu nie bd.
Unoszenie jako 2, nie jako pierwsze.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Co za bzdury gadacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Arnold1975
nabijasz posty? nie masz nic ciekzawgo do dodania nie pisz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
masz rację ... nie ma słowa zawsze ...


dalej jestem za swoją opcją

a Ty arnold co masz do powiedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Sir zawsze sa zdania podzielone ja dalej jestem za tym co napisalem

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Najlepsze było z tym wyciagiem dolnym, wyciag to mozna polecic dziadkowi, ktory prowadzi rehabilitacje po urazie, ale nie komus kto marzy o wielkich umiesnionych barkach i wyciskanie jest najwazniejsze, działa na przedni i srodkowy akton, chcesz miec wielkie bary rob porzadne wyciskanie w staniu najlepiej i duzym ciezarem (oczywiscie w granicach rozsadku) z 5-8 powt. Mozesz sobie dorzucic jak tak bardzo chcesz to smieszne cwiczonko, unoszenie hantlami na boki, ale zaden wyciag w gre nie wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
luz...

rozgrzewka to osobny temat, wiadomo nieodłączny element treningu.
Jednak wstępne zmęczenie mięśni dla mnie jest obok rozgrzewki bardzo ważne...


arnold udam że tego nie czytałem

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-05-16 14:57:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klata

Następny temat

Ćwiczenie na biceps

WHEY premium