SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jabłczany, cytryniany i inne kreatynowe cuda !?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
a jak sie ma skuteczność jabłczany do estru monohydratu?? co lepsze

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hrrr czarny tak zestosowal ze zniknal prawie z powierzchni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
I już widze czemu wielu ciekawych artów nikt nie czyta, bo i tak 90% nic nie zrozumie! Panie Ambroziak, czasem pisze pan tak zawile używając takich nazw że głowa boli!

Przeczytałem całą dyskusje, i wyciagnąłem troszke, ale niewiele (za mało mam widzy puki co) więc może ktoś podsumować czy warto bawić się w
jabłczany (tri i di czy tylko w di?)
cytryniany
pirogroniany
estry


Czy olać to i kupować mono

Nie pisze tu o matrixach które są całkiem inną sprawą...

Zmieniony przez - Lisuu w dniu 2007-02-14 11:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
imo przy obecnych niskich cenach tylko staki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
?Ja też uważam, że teraz tylko staki się kalkuluja.

Ale gdyby Olimp poszedł po rozum do głowy i obniżył do rozsądnego poziomu cenę Pirogronianu kreatynki kupiłbym ze paczki i stestował. Pamiętam jak w 2003r. łyknąłem opakowanie wraz z paczką d-ribose (która kosztowała tyle co 2/3 drugiego opakowania piro ) i efekty były cąłkiem fajne (wtedy wydawało mi się, że mam dobrą dietę, a faktycznie dopiero zaczynałem kumac o co w diecie biega)..

Gdyby pucha kosztowała z 50-60 zeta biorę 3 sztuki w ciemno. Przy obecnej cenie (ponad 100 pln) i ilości potrzbnej na sensowny cyklon sprawa piro jest całkowitym nieporozumieniem...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
stary temat. nie znam sie na biochemi ale dla mnie to rzadza etylowy ester jablczanu kreatyny i orotan kreatyny najlepsze efekty mialem.pozdro

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Luko mnie tez najlepiej tupał jabłczan etylowego estru:) CEO jeszcze nie próbowałem.

Dobry tez magnezowy chelat (był w Green Magnitude).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten chelat kreatynowy magnezu jakoś się nie rozkręca. Orotan jest ok. Ester jabłczanu też. Ale z ogólnie dostępnych form to polecam ester etylowy i jabłczan.
Pirogronian jest super (rzeźba + masa) - jedna wada - cena. Raczej nie do przejścia, bo to niemiecki surowiec. Jabłczan jest amerykański a amerykańcy są elastyczniejsi, co do cen.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
chelat się nie rozkręca? A stosowałeś Sławku?

ja stosowałem (Green Magnitude CL) i mnie tupał.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
chyba Sławkowi chodzi o to ze nie rozkreca w sensie zdobywania rynku rosniecia popularnosci itp. a nie ze nie dziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus Extreme Formula TREC czy Olimp 90

Następny temat

??Pytanko??

WHEY premium