SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jabłczany, cytryniany i inne kreatynowe cuda !?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8137
Dicreatine malate, 5g na porcje bedzie w swole v3 syntraxa wiec chyba nie jest az tak trudno dostepny. Co do reszty wywodow nie wypowiadam sie bo nie mam wiekszego pojecia o biochemii. Pozdro
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sławku ok - to wytłumacz mi - osobie której totalnie brakuje podstaw i nic nie wie, czemu na większości prduktów choć by i za wschodzniej wody zawsze tam gdzie jest napisany tricreatin malate jest malutkim druczkiem napisane (dicreatin malate + monocreatin) i tak jest naprawde na wszystkicth stackach choćby i etykieta syntraxa

zwierzak sam surowiec jest trudno dostepny - dlatego czesto sie stosuje tricreatin malate, co nie odznacza, ze go nie ma - to ze mi czy paru osobom sprawia to trudności nie konienicznie znaczy ze innym sprawia

nrw - zmień podpis i avant. bo to sie któremus z modów nie spodoba ... chyba

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-12-17 13:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nrw masz godzinę na zmianę podpisu.
jeśli nie będzie zmiany - ban.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Szoho - nie wiem - to trzeba byłoby wysłać zapytanie do firmy, która stosuje taki surowiec. Może to jest po prostu mieszanina dicreatine malate i monocreatine malate lub creatine monohydrate?...
Może też chodzić o to, że estry w środwisku wodnym i przy wysokiej kwasowości środowiska dość łatwo hydrolizują, więc po rozpuszczeniu tricreatine malate może dochodzić do ustalenia się stałej równowagi hydrolizy, a związek przyjmować postać mieszaniny, złożonej w równych częściach z tricreatine malate i dicreatine malate plus monocreatine.
Jeżeli mamy do czynienia z pierwszą sytuacją, to jest to może nie "wałek", ale lekka nierzetelność.
Natomiast, druga sytuacja nie ma nic do rzeczy... Substancje różnie zachowują się po rozpuszczeniu i w organizmie. Na przykład monohydrat kreatyny tworzy mieszaninę równych części kreatyny i kreatyniny, ale nikt nie pisze na etykiecie, że monohydrat to kraeatyna plus kreatynina, bo w środku opakowania jest monohydrat.

Nrw - chelat kreatynowy magnezu to teoretycznie bardzo dobry produkt. Magnez uczestniczy we wszystkich reakcjach z przeniesieniem grupy fosforanowej,a więc także w prznoszeniu ATP przez fosfokreatynę. Ale, jak na razie, mało jeszcze jest o nim opinii praktyków.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nwr - konto zablokowane.
Jak bedziesz chciał zmienic podpis to napisz priva.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sławek - ok prześledze temat
dzięki za rade

no i sławek dodatkowo magnez pomaga w rozkurczu mięsnie dzięki pompie magnezwej chyba tak ?

nrw mówiłem

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-12-17 17:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Generalnie w generowniu impulsu siłowego włókien mięśniowych. Jak napisałem, magnez uczestniczy we wszystkich reakcjach, związanych z przenoszeniem grup fosforanowych, a więc również hydrolizie ATP, napędzającej pracę mięśni.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wywiazala sie b. ciekawa dyskusja
nawet sz.p. Ambroziak zabral w niej udzial.
jak tylko bede mial czas - analiza

ps
p. Sławku jakies 5 -10 lat temu pisal Pan tak ze wszyscy wszystko mogli zrozumiec , niestety obecnie Panskie artyk. przypominaja prace odktorskie zatem nie wiem czy nawet 5% czytelnikow ma pojecie o tym o czym Pan pisze ?

pozdrawiam
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wygląda za to bardziej naukowo i przez to wiarygodnie ( jak np. opis testosterolu megabola )..Laik da sie naciąć, kumaty wyłuska co trzeba.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus Extreme Formula TREC czy Olimp 90

Następny temat

??Pytanko??

WHEY premium