SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja w biceps co i jak potrzebna bardzo szybka odpowiedz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
witam jak w temacie potrzebny mi opis jak za***ac strzala w bica tzn w ktore miejsce dzieki z gory

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
sqzi, ja na sama mysl sie boje. w nogi moge milimetrowe pakowac. ale bicek? strach mnie ogrania jakis...........

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
bije od czasu do czasu w bica igla 30mm i jest ok

wbijasz w wewn czesc (od pachy) omijasz zyly ktore widac i powoli wchodzi. nie czuc nic nieprzyjemnego.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
wlasnie zrobilem nie jest zle.............:)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
duzo strachu o nic

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
jasne ja sie kluje zawsze tric barki i potem mi sie ostro pompuje :) i wyglada na wieksze a podczas kuracji jak sie dosc czesto wali to dobrze wyglada taki skuty %)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Mnie na myśl wbicia w udo ogarniają dreszcze, w dupę wchodzi jak w masło, na kolejnym cyklu na pewno pokombinuję z barami, bicem i kapturem.

Więc podłączam się, próbował ktoś w kaptur? Jak wrażenia? Wiem jak się robi ze spotinjections, ale teraz chciałbym znać Waszą opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tez nie nawidze po udach bic, zawsze jakis nerw zahacze

kaptur hmmm jeszcze nie strzelalem

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
To weź strzel dzisiaj czy tam jutro i mi powiesz . Ty na wiecznej bombie jesteś, a mi się nie chce iść po Biostyminę do apteki, żeby wbić z ciekawości, a soku na stanie nie mam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja też nie mogę się przekonać do ud, z ciekawszych miejsc to w łydki czasami wbijam najlepiej mi się samemu robi w triceps, ale za często nie lubię, standardowo to dupsko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liczę na waszą pomoc:-)

Następny temat

Efedryna

WHEY premium