SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilosc spalanego sadla

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 366
jak w temacie - ile (mniejwiecej, wiec niepiszcie ze to zalezy od a b c de i sre) sadelka spali sie w czasie 1h aerobow zakladajac ze jestem na diecie tluszczowej, wiec chyba od 1minuty pale tluszcz nie wegle:). Dodam tylko ze mam dosc szybki metabolizm, ale nie znowu taki ze po odjeciu ww chudne w oczach...

pozdrawiam

ps: przed aerobami 50mg efedryny czystej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
W czasie godzinnego treningu pali sie jakoś 300 - 400kcal, a podono 1kg tłuszczu to jakieś 9000kcal . A więc powiedzmy 400kcal to 4,4% z 9000kcal. A że 1kg = 1000g to spalasz w ciągu jednej godziny jakieś 44g tłuszczu . A ile to ma się do prawdy do praktyki to nigdy nie liczyłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
No nie za bardzo nie liczysz ze nawet na tluszczowej diecie czesc (spora) pochodzi z glikogenu,mnie z polara po areobach 70 minut,wychodzi 650kcal i spalone40g tuszczu,ale to tak w przyblizeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja też policzyłem tak w przyblizeniu, chyba ta oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Ja bym zapytał jakie to aeroby ;> Choć to może jest owo poetyckie: sre A tą matematykę to bym chłopaki podzielił przez 3 i wziął wynik 2/3 za przybliżony - fizyka się kłania (kolejne sre )

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4202
czyli zeby przytyc 1 kg trzeba zjeść 9000 kcal???
Cos mi sie nie chce wierzyc! ja wystarczy ze jeden dzien zjem troszke ponad norme( powiedzmy 500 kcal) i poł kg leci do przodu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Zawsze są szanse że mogło mi się coś pomylić, bo na takie tematy to ja czytałem jakieś 2 lata temu . Ale w razie czego napewno wkrótce zjawi się ktoś kto mnie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe bawią mnie takie teoretyczne rozważania

no więc tak - po pierwsze zależy ile glikogenu przechowuje wątroba i mięśnie, im więcej tym mniej tłuszczu spalisz w ciągu godziny aerobów

po drugie - nigdy, absolutnie nigdy nie spalasz tylko tłuszczy albo tylko glikogenu, ani wyłącznie czegokolwiek innego, zawsze organizm korzysta ze wszystkich dostępnych źródeł energii - w zależności od intensywności wysiłku w różnych proporcjach

nie wdając się w Ce, De i Sre takie jak twoje parametry, %HRmax podczas ćwiczeń, forma ćwiczeń, pora dnia, odstęp od ostatniego posiłku itepe, itede, bla, bla, bla ... to - zakładając że wszystko zaplanowałeś i wykonujesz optymalnie i idealnie, w trakcie godziny tradycyjnych aerobów da się "spalić" 25-40 gram tłuszczu, raczej nie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja czytalem ze 1kg tluszczu to 7000 kcal do spalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2345
Myślę, że wypowiedź Tyki w kwestii teoretycznej wyczerpuje temat. Chyba, że ktoś podejmuje się ułożenia równania do tej przemiany - pozdro dla maturalnych-celujących z fizyki ;>

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No skoro 1g tłuszczu to w przybliżeniu 9kcal...to teraz pytanie ile kcal jest w 1000g , pewnie około 7000
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaszka kukurydziana

Następny temat

Dieta na mase do oceny!

WHEY premium