SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile posiłków jecie?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 990
No misze próbować regulować to dietą i ćwiczeniami i zobaczę co będzie, powtórzę też pewnie w najbliższym czasie krzywą cukrowo-insulinową i się okarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Krzywej nie wolno robic czesto, za duze obciazenie dla organizmu. Mozesz zrobic hemoglobine glikowana i peptyd c pokazujace srednia wartosc cukru i insy za 3 miesiace. Ewentualnie krzywa po posilku. I nie szalej z treningiem, wysoki kortyzol i glodowki ( typu dieta 1200kcal) maja fatalny wplyw na tarczyce i sama glikemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 990
W listopadzie robiłam, i właśnie myślę czy kortyzolu nie zbadać, hemoglobina glikowana też wyszła idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A moge zapytac ile ta hemoglobina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 990
4.90%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Norma od 4 czy 4.8? I kiedy obcoazenie a kiedy hemoglobina, to samo badanie?


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 27/01/2017 19:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 990
Nie, obciążenie pare dni później, norm nie mam podanych ale podobno 4-6 jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to bardzo ciekawa sprawa z Toba. 6 w hemoglobiinie to juz za wysoko by bylo, ale, jezeli jest 4.8 na norme 4-6 to faktycznie wynik ok i nie wskazywalby, na takie skoki cukru. Mysle, ze moglbys sprobowac jeszcze zrobic krzywa po posillu i zjedz taki posilek z wieksza ilosci wegli bo po sniadaniu bilkow tluszczowym inaczej trzustk zareaguje i zrobic peptyd C. Z kolejnym obciazeniem to bym zaczekala. Wiesz mniej wiecej ile masz tych wegli w diecie? Liczylas to kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 990
Tak no roznie 200 to teraz zjadłam max żeby czuć sie normalnie, wlaśnie najgorzej śniadania, pomijałam i jadłam później było ok. Zrobiłam raz naleśniki na slodko koło 6 rano, 15 min później cukier 280.. I nie pomyłka bo serce chciało mi wyskoczyć, a potem normalnie opadało, po godzinie ok 120 na tej podstawie skierowanie do szpitala i tam wszystko okej ale nawet insuliny nie zrobili, prywatnie robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Super, ze w ogole starasz sie kontrolowac to sama. Troche rece opadaja widzac jak patrza na to lekarze. Niestety mam przyklad w rodzinie. moj ojciec mial taka samo swietna opieke diabetolog, 4 lata - cukrzyca 2 przeszla w 1, powiklania i byl koniec. A lekarz nie widzial nic zlego w fakcie, ze leki ktore przepisal powodowaly permanentna biegunke, ojciec z sylwetki sportowej zniknal, organizm zjadl sam siebie bo nic nie przyswajal, nerki padly, poszla dializa. Powiklania ze wzrokiem, ale dieta zalecona pelna weglowodanow. Nie jestem lekarzem, nie jestem dietetykiem klinicznym, mam szkolenia, ale po przypadkach znajomych i rodziny widze, ze sprawa bardzo czesto jest bagatelizowana dopoki nie zrobi sie dramat. Mnie osobiscie wmawiali hashimoto, chodziaz 4 radiologow i przeciwciala mowia nie, lekarz powiedzial, ze dieta i ciezkie treningi nie maja nic wspolnego z tarczyca, a ja mam bardzo duzo przypadkow odwrotnych. Dzialanie samej moze okazac sie niebezpieczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zatrzymanie wagi po rozpoczeciau treningu silowego

Następny temat

Prośba o sugestie dotyczące diety mojej żony

WHEY premium