SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zatrzymanie wagi po rozpoczeciau treningu silowego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
Powiem w skrocie. Zniszczylam sobie metabolizm niskokaloryczna dieta, zeszlam na niej z 108 do 82 kg robiac codziennie aeroby na orbitreku. Waga sie zatrzymala na kilka miesiecy odpuscilam i przytylam do 87. Teraz zaczelam od nowa mama diete 2000 kcal B-150g W-150g T-89g. Wzrost 170 Zaczelam tez cwiczyc silowo w domu w pierwszy tydzien zleciala woda 1.5 kg a po drugim tygodniu nie zlecialo nic. Od teraz zaczne sie mierzyc nie wazyc. Czy mozliwy jest delikatny przyrost miesni na redukcji u osoby poczatkujacej ? Dlatego waga stoi Cwicze 4 dni silowo 1 dzien aeroby 2 dni regeneracja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
O treningu ciężko się wypowiedzieć, bo całego go nie opisałaś. To co wrzuciłaś nie daje kompletnego FBW - którym się powinnaś zainteresować i tak zacząć ćwiczyć.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
jakbyś dała pełną ankietę plus zrzuty Twojej diety z potreningu.pl to byśmy mogli coś doradzić. A tak to ciężko coś sugerować nie wiedząc niemal nic o Tobie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Daj ankietę jak pisze Night ale jak przejrzałam Twoje wcześniejsze posty, to aż taka początkująca nie jestes Miałaś sie nie ważyć, tylko mierzyć Wahania wagi są normalne. Natomiast moim zdaniem w dwa tygodnie kobietom mięsnie nie przyrastają w zauważalnej czy to wizualnie, czy na wadze ilości. Pracy nad sylwetką nie ma co roziczać w okresach dwutygodniowych.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
gdzie znajde ankiete? i jak dolaczyc mojego jpg z dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html a zrzut diety normalnie tak jak poprzednio - https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-01-26 07:53:12

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
przykladowa dieta




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
tu wypisalam ogolnie cwiczenia jakie robie + do tego dojda cwiczenia z hantlami na biceps triceps i plecy oraz wszlkiego rodzaju cwiczenia na brzuch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
Wiek:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
Stan zdrowia: dobry
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 232
Cel: chce schudnac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatrzymanie wagi (minus ok. 40 kg)

Następny temat

ile posiłków jecie?

WHEY premium