SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile moge wycisnac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
siema
mam do was takie pytanie ktore mnie gnebi...
staz treningowy moj to 2 lata tak na luzno tzn 2 lata temu zrobilem silke i tak co raz cwiczylem takiego ciaglego cwiczenia moze bylo tak 3 razy po miesiac
i teraz pytanie
waze 64kg mam trening na sile i moj rekord w wyciskaniu to 84kg
chcialbym dojsc do 100 niezmieniajac wagi i nieuzywajac supli a tym bardziej dopingu..czy jest to od strony teoretycznej mozliwe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-09-07 12:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
czy jest to od strony teoretycznej mozliwe? - tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
a moze jakies pomysly?
mam diete ale nie przez nie przybywa mi masy;/
i musze ja albo zmienic albo diete poprostu odlozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie rozumiem o co ci chodzi, jakie pomysły?

piszesz ze chcesz poprawic wynik niezmieniajac wagi, a nizej chcesz juz zmieniac wage, ocb?

jesli chcesz trenowac stricte siłowo, poczytaj dział o wyciskaniu i ts'ie, znajdziesz tam potrzebne info, plany itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
musze ja zmienic- o diete mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Słuchaj w tej kat. co teraz jesteś wynik 100 kg to jest już coś, ale jest jak najbardziej możliwy. Co do diety hmmm.... Rośniesz, bo masz dodtani bilans pewnie Zrób tak, że będziesz jadł gdzieś w granicy twojego zapotrzebowania kcal, ale w dni treningwe będziesz jadł więcej węgli i żebyś pamiętał, że musisz sostarczyć organizmowi odpowqiedniej ilośi białeczka.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
ok;)
bo chyba wlasnie dawalem bialeczka az duzo i dlatego mi szly kilogramy

a co myslicie o dotychczasowym wyniku? 84kg na taka wage to chyba nie jest zle?

a tak apropo to nie chodzi mi o zawodowe wyciskanie bo trenuje kb i nie zamierzam sie przestawiac tylko tak ogolnie chcialem sie spytac;)

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-09-07 15:07:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Słuchaj tak czy siak i tak przytyjesz Więc te 2,3 kg daruj sobie. Możesz np. przed sprawdzianem na 100 kg zrzucić te 3 kg i spokojnie to podnieśc. A nawet to będzie lepiejh dla ciebie, bop ważac więcej będzie Ci siła lepiej iść

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
mam pytanie do autora: czemu chcesz utrzymac ta jakze duza wage? jakies turnieje czy jak?

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
chce zeby pozostac w kategori wagowej bo moze bede startowal w bjj a tam jest do 64
a to taka smieszna ta waga jest?

liczy sie technika a nie tylko wielkie miesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór ławki

Następny temat

REKAWICZKI

WHEY premium