SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile jestem w staniew wycisnąc??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam Panowie, mam do was wielką prosbe, może to troche dziwne ale mam nadzieje, ze mi odpowiecie. Od kilku lat ćwiczę kulturystyke i w czerwcu zamierzam skończyć z kulturystyka i rozpocząc przygode z trójbojem siłowym. Chciałbym powiedzieli jak uważacie, ile mógłbym być w stanie wycisnąc np na klatke, jeśli teraz wycisne gdzie tak ok. 110kg, moja waga to 80kg. Powiedzmy że, np po pół roku ciwiczeń siłowych. Zawsze ćwiczyłem cos w stylu masa a nie siła, i czy gdy teraz zaczne na siłe dobrze to na mnie zadziała???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
"to troche dziwne ale mam nadzieje, ze mi odpowiecie"
Rzeczywiscie dziwne pytanie. Trudno jest przewidzieć czy zwiekszysz ciężar maksymalny o 20 kg czy tylko o 5. Wszystko zalezy od metod jakie do tej pory stosowałeś, od techniki itp. Proponuje abyś przeanalizował programy jakie sa w tym dziale i zastosował stara dobra zasadę progresji ciężaru i zmniejszania powtórzeń w trakcie trwania cyklu na siłę( około 12 tygodni). Myślę że dobry program jest również w najnowszym SdW (Sporcie dla wszystkich - numery kwietniowy i majowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mógłbyś mi jeszcze napisac z jakimi ciężarami zaczynac? serie, powtórzenia. Praktycznie to cały trening co mi doradzasz?? zawsze cwiczyłem 5serii po 10pow,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Wyciskanie klasyczne + wyciskanie wąsko 2 razy w tygodniu do tego raz w tygodniu skos do góry. treningi Poniedziałek i Piątek.
Zaczynasz od cięzaru z którym robiłeś 10 powt. ale robisz tylko po 5 w 4 seraich. Po miesiącu możesz zastosować któryś z podanych w dziale programów pamietając żeby nie przesadzać ze zbyt szybkim dodawaniem obciązeń.Jeżeli bedziesz chciał to wtedy rozpisze ci dokładniejszy program.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki, za trening. A więc juz terz Cie proszę o doikładniejszy program, a na razie skorzytam z tego co mi napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Kazdy jest w stanie wycisnąć dwukrotnośc swojej wagi. Czyli jak wazysz 80 to możliwe jest ze mógłbys dojsc do 160 kg. "Mój kumpel waży 100 i wyciska 200kg.

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli każdy jest w stanie wycisnąc dwukrotnośc swojej wagi to dlaczego mistrzowie swiata wyciskają wiecej??? mój kumpel wazy 80 a wyciska 175kg a wiec można wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Killer ty umiesz czytać? Bo z tego co kolega napisał nie wynika że nie można więcej, tyle tylko że każdy jest w stanie PRZYNAJMNIEJ tyle wycisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Dzieki PRESSOR
A ty kolego Kileer jak masz takiego kumpla (też NIBY waży 80kg) to po co tutaj sie pytasz, patrząc na jego SUPER wygórowane wyniki już wiesz ile mozesz dziwignąć.

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry "face" może troche źle odebrałem to co napisałeś. A co do kolegi to on jedzie na koksie od kilku lat, a więc przykładu z niego nie chce brac. Jak juz to narazie suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
OK zdarzają sie pomyłki...ale zastanawia mnie twój kumpel jedzie na koksie od kilku lat i waży tylko 80 kg?? moze tylko b12 w szczałach bierze %->

..::JUST DO IT::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje archiwalne wyniki TŚ kobiet z roku...

Następny temat

My ,herkulesi - artykół

WHEY premium