SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile dac exe?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31686
1. WIEK: 33
2. WAGA: 82
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:
-udo:
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat
6. DIETA:
-białko: ok. 120g
-węglowodany: rotacja DNT tyle co z dodatkow, DT do 100g
-tłuszcz: do uzupelnienia zapotrzebowania
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wiekszosc srodkow znam
8. TRENING: teraz FBW
9. CEL CYKLU: redukcja ,fit forma (krata)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
w trakcie:
1-4 Mix 250mg e6d
4-8 Mix 250mg e54
8-... 250mg e4d
Jestem w 10tyg.


11. POZIOM BF%: ponizej 20% startowalem z prawie 30%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: spoko
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: łysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140 max
-martwy ciąg: do 150 nie na maxa
-przysiad: do 100kg nie na maxa

Wyniki badan ponizej ,testosteron bedzie wynik za pare dni ale napewno jest max ,estro prawie 3x ponad norme.

Dwa pytania:
Ile dac exe na zbicie estro do gornych widelek.Zaczyna podlewac ,oslabienie brak energi.(jest ok ale jednak czuje to wysokie estro)
Chce dorzucic T3 ,wyniki tarczycy prawidlowe na moje oko mozna zaczynac?


..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Witam



Pierw wypadałoby zoptymalizować dietę, bo widzę tam trochę błędów. Pierwszą kwestią jest mała ilośc białka. Podczas redukcji tkanki tłuszczowej te 2g to minimum i to w przypadku osób nie wspomagających się dopingiem. Podczas cyklu tego białka powinno być jeszcze więcej. Proponowałbym przy Twojej wadze przynajmniej 200g protein dziennie. Możesz bazować na produktach takich jak mięso z piersi z kurczaka, piersi z indyka, udka, wołowina, ryby, jaja czy nabiał. Kolejną kwestią jest trening. Za bardzo się oszczędzasz w przysiadach i podejrzewam, że innych ćwiczeniach wielostawowych. Klatka dominuje, więc wypadałoby podgonić resztę żeby poprawić balans strukturalny.


Jeśli zaś chodzi o exemestane: środek ten został opracowany przez firmę Pharmacia & Upjohn. Jest środkiem zabronionym przez WADA do stosowania przez sportowców, jak prawie wszystkie najlepsze produkty na rynku. W trakcie cyklu na SAA, szczegolnie tych silnie aromatyzujacych można dodać 12,5 mg exemestane dziennie, monitorując poziom estrogenów. W trakcie PCT można dodać 12,5-25 mg dziennie – jeśli istnieje taka potrzeba (opierając się o badania laboratoryjne, tło hormonalne).


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
To co to za redukcja jak zaczyna Cię podlewać ?
Daj tabs e2d przez tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
może się mylę, proszę o poprawę przez kogoś mądrzejszego, jeśli nie halo:

po tym co napisał flex badanka, żeby wiedzieć, co wynikło i do każdej loty dorzucić tabs, skoro tak Ci wypiernicza susta estro

tarczycowe spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jak jest doświadczony to sam zaobserwuje spadek estro , oczywiście badania może zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Daj sobie na początek 25mg eod przez tydzień potem 12.5mg e3d podtrzymująco.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Troche malo bialka jak na redu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
Tez to zauważyłem , ale zapewne jest to jakaś super wersja diety optymalnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
ale to keto, 1,5 to sporo całkiem i w sumie niby wystarczająco, chociaż możesz do 1,7-1,8 zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39291
Z EXE nikt Ci nie powie ile dokładnie. Musisz znaleźć swoją dawkę.

Ja zbiłem estro z 220 na 70 biorąc połówkę Symexa z każdym strzałem teścia(po 4 strzałach + exe). A walę 250mg e4d. Czyli u mnie zeszło niżej niż chciałem i mocno reaguję chyba na Exe. U Ciebie może być różnie a wcale dużego estro nie masz więc ja bym uważał z dużymi dawkami.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
u mnie przy 900mg cypio pol tab exe e3d wystarczylo zeby zbic do satysfakcjonujacego mnie poziomu, wiec te dawki ktore padly powyzej sa srogie :D
daj spokojnie do kazdego strzala polowke, idz zbadaj po dwoch dawkach exe i bedziesz mial jakis punkt odniesienia,

tak tak wiem, nie na kazdego tak samo dobrze dziala exe ale poki co tutaj nikt nie wie jak bedzie dzialal ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Arkus P

tak tak wiem, nie na kazdego tak samo dobrze dziala exe ale poki co tutaj nikt nie wie jak bedzie dzialal ;)




w sedno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+master czy moge zaczac?

Następny temat

Przetrenowanie dla ogarnietych

WHEY premium