SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile czwiczyc zeby tak wygladac

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Czemu wkleiłeś zdjęcia C. Ronalda?

Co Ty w nich widzisz? Bo ja nic.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
Właśnie ja też nie wiem co oni widzą w Bechamie i Cristano:) Jak oglądałem mistrzostwa z czarnego lądu to 3/4 afrykańskich piłkarzy ma duzo lepsze sylwetki. Niektórzy wyglądają naprawdę genialnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714


By tak wyglądać, musisz ćwiczyć:
549 dni, 19 godzin, 48 minut, 38 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
"3 razy w tygodniu po 60-70 min jako rozgrzewke wale w gruche"







sorry za offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


chciałbym podobnie wyglądać nawet miec troche wiecej mięśni oto moje fotki robione po trzech miesiącach czwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
W tym, ani w następnym roku nie masz szans tak wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temu sie pytam ile lat mam czwiczyc i przy ilu kilogramach masy zacząć trening rzezby poto sie pytam i wstawiam fotke zeby dostac rozeznanie kazdy kiedys zaczynał od 0 moze macie jakis specjalny plan do mojej sylwetki abym mugł ja tak lub lepiej zbudowacskoro ktos twierdzi ze mam zły plan na mase bo na razie jade tylko na mase

Zmieniony przez - bicepski w dniu 2010-03-12 20:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Goscie których pokazałeś prezentują co najwyżej mierną formę wejdź chłopcze do działu galeria zdjęć i tam chłopcy po 15-16 lat biją ich na łeb na szyję czasem nie ma się co z niektórymi równać. Lepiej patrz na swoją sylwetę i staraj się wyobrazić siebie jak byś chciał wyglądać i tym się wzoruj a nie patrz na innych bo ty możesz mieć całkiem inną sylwetkę niż ci sie wydaje. I tego w rok nie zrobisz tutaj trzeba sporo pracy. Ciało buduje sie latami a nie tygodniami.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
NIE WIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo trenuje od niedługo ale mam mocna motywacje i sprzęt 180 kg nakładu,gryfy dwa , łamany , hantelki , ławke z regulacją , do brzuszków po skosie ,drążek . jak zaczynałem czwiczyc to skura i kosci a teraz widze efekty bo przytyłem 6 kg w miesniach przez poł roku i czwicze dalej
narazie bede czwiczył na mase ma moze ktos jakis lepszy plan na mase niz ja mam czy to nie taki zły wstawie za rok jakies zdjecia i sie okarze czy sie ruznią ok mam odpowiedzi bynajmniej 1-3 lat trenowac i to zalezy od diety ,motywacji , milewidziany jakis sprawdzony i dobry plan w tych dniach co mam ułozone bo w inne mi nie pasuje ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 x tydzien do oceny/priorytet klatka i barki

Następny temat

Zobaczcie ten plan. Szczególnie proszę Wodyna i Moralesa_37

WHEY premium