SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

h drol + novedex + no xplode + CYTOGENIX CYTOCELL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
od poczatku wrzesnia przytylem juz 7kg wiec nie narzekam chodzi mi po prostu o rozpisanie tego co mam zakupione zeby byly najlepsze rezultaty. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Jak w dwa miesiące zrobiłes 7kg to gdzie problem? Po co koks, skora masa i tak sama idzie.
Koks bierze sie gdy dotarłeś do ściany, pomimo dobrej diety i supli masa i siła stoją w miejscu. Wtedy jeżeli nie cenisz własnego zdrowia mozna pomyśleć o koksach. Wcześniej delikatnie mówiąc to głupota. Jak raz już weźmiesz koks to później ciężko coś na sucho zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
Adramel - szybki przyrost masy byl spowodowany przerwa na silowni i mozna powiedziec ze wrocilem do poprzedniej wagi przez ktora ciezko mi przeskoczyc. Pozdrawiam moglby ktos skorygowac to co wczesniej napisalem ?

PS dla nadgorliwych postanowilem zrobic sobie diete podczas brania ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
pomoze ktos skorygowac to co napisalem jak zamierzam brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
50/50/50/50/75/75 tak mam zamiar brac H drol
do tego essentiale forte + bede mial cos na recepte na watrobe nie pamietam nazwy
Mam pytanie czy novedex wystarczy na odblok? i czy brac go po h drolu bezposrednio czy zaczac razem z h drolem przed koncem i czy zaczecie tydzein przed koncem h drolu - cytocellu + no xplode to dobra opcja? pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
h-drol blokuje bd mocno , novadex to bieda w tym wypadku.Clomid lykaj.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Najpierw clomid na odblok, potem novedex. No-xplode moze byc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
ile clomidu wziac? i przez jaki okres brac, jaki wiec odstep zrobic miedzy h drol a novedexem? dzieki wielkie za pomoc, moze cos dokupic? biroe jeszcze bcaa 3x dziennie po przebudzeniu przed treningiem i po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Kup ze dwa blistry. Pierwsze 3-4 dni daj 100mg, potem 50mg do konca.

BCAA daj tylko przed treningiem albo w trakcie. Dosc duza porcje

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2011-12-02 12:16:31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
czyli po skonczeniu h drollu odblokowywac sie clomidem od razu i w czasie brania clomidu brac od razu novedex+cytocell+no xplode? dokupic jakies mono?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu z trenu i jakiegos testosteronu

Następny temat

PIERWSZY CYKL A GINEKOMASTIA

WHEY premium