SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

h drol + novedex + no xplode + CYTOGENIX CYTOCELL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
wezme to i tak a chcialem po prostu uzyskac pomocy od kogos kompetentnego, co do diety nie wiem czy zauwazyles ale ost mr sfd z tego co pamietam tez diety nie posiadal tylko sie zdrowo odzywial. pomoze mi ktos z rozpisaniem tego? a co do ankiety chyba uzupelnilem najwazniejsze wage + to ze wczesniej nic nie bralem

Zmieniony przez - rexmix w dniu 2011-11-23 20:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ok, ale jak juz wchodzi w gre koks to, zeby z niego jak najwiecej wycisnac fajnie, by bylo gdyby ta dieta byla. Co do stuffu jaki posiadasz na forum jest milion postow jak brac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
to zle czytales . nawet ankiety nie potrafisz wypelnic a chcesz rozpiski na koks Ph=saa . myslisz ze ktos ci zle radzi ty nie jestes ogarniety w temacie chlopie jak nie wiesz jaki masz rozklad b;t;ww to za duzo nie zdzialasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
rexmix
wezme to i tak a chcialem po prostu uzyskac pomocy od kogos kompetentnego, co do diety nie wiem czy zauwazyles ale ost mr sfd z tego co pamietam tez diety nie posiadal tylko sie zdrowo odzywial. pomoze mi ktos z rozpisaniem tego? a co do ankiety chyba uzupelnilem najwazniejsze wage + to ze wczesniej nic nie bralem

Zmieniony przez - rexmix w dniu 2011-11-23 20:23:54


pewnie, są ludzie, którzy nie liczą b/t/w a formę mają super, tylko, że oni już swoje organizmy znają tyle, że nawet jedząc intuicyjnie wiedza mniej wiecej ile czego jest i robią progres, to, że Ty nie robisz progresu znaczy, że tylko Ci się wydaje, że dobrze się odżywiasz
zresztą w kółko powtarzasz o zdrowym jedzeniu, a pamiętaj, że formę robisz nie tylko zdrowym jedzeniem, ale przede wszystkim odpowiednią jego ilością, co z tego, że jesz zdrowo, jak np. dostarczasz za mało kalorii??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
brak slow niewazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ok, to zapodaj chociaz jak chcesz brac. Skorygujemy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
jestem teraz na cm3,bcaa,witaminy z olimpu po cm3 dolaczam do pozostalych bo jestem na nich ciagle[czyt witaminy + bcaa] h drol chce brac 4 tyg po 1 tab dziennie + na noc brac novedex z 2 tabletki i moje pytanie kiedy dac clomid od razu po h drol? tydzien przed koncem h drollu chce zaczac brac cyta i xplode dla podtrzymania efektow. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rexmix
mialem diete prowadzilem ja 4 miesiace, byla zatwierdzona przez moderatorow z sfd przestalem poniewaz sie na niej meczylem i po prostu staram sie jesc zdrowo i co 2-3h, moglibyscie po prostu rozpisac mi te odzywki? pozdrawiam. i kiedy mialbym brac clomid po hdrol bezposrednio?


To co zostało zatwierdzone to schemat, przecież każdy produkt ma zamienniki. Dieta to nie gotowany cycek z suchym ryżem 4 razy ED.
Przy takiej niedowadze samo dorzucenie do miski przyniesie skutek. Schody zaczną się koło 90 kg, może nieco wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
tylko ze jadlem tyle ze juz mi bylo niedobrze, po gainerze miewalem odruch wymiotny, a po bialku sie nie skonczylo na odruchu. nie chce miec scislej diety poniewaz jest ona dla mnie meczaca wole sie odzywiac zdrowo, glodny nie chodze jem co 2h posilek ktory mozna nazwac zdrowym, z reszta nie zalozylem tu tematu zeby dostawac rady odnosnie zywienia irytujace juz jest te zbaczanie z tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co rozumiesz poprzez ścisłą dietę? Rano porządne śniadanie, trzy porcje mięcha z węglami w ciągu dnia, szejk po treningu i kolacja. Jakoś w dziennikach młodzi jedzą, trenują i rosną.


BTW cudów sie nie spodziewaj po tym H-Drolu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu z trenu i jakiegos testosteronu

Następny temat

PIERWSZY CYKL A GINEKOMASTIA

WHEY premium