SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grudniowy "KiF" z plakatem!

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyjatkowo kupilem bo jestem na jednym zdjeciu i 2 x jestem wymieniony (i mogliby dopisac, ze tez rekord PL juniorow do 23lat zrobilem )

ale szkoda, ze taka krótka relacja... za duzo reklam, za malo normalnych rzeczy

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2008-11-29 01:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A ja zaczynam powoli żałować prenumeraty. W kiosku jest, a ja znów nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie przejmuj sie mam to samo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1176
Dibo22 napisał m.in.:
164str to reklam będzie na 82str
__

Przeliczyłem, reklam jest 50 str
tj 30% objętości KIF-a
nie uwzględniłem plakatu
czepiasz się Dibo22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Bardzo podoba mi sie material o wizycie Bena Weidera w Polsce w latach 50-tych. Takich tekstow jest zdecydowanie za malo. jest tez kilka innych ciekawych materialow.
Niepokoi mnie jednak kierunek rozwoju KiF-a, zupelnie nie rozumiem po co mam placic za 12 stron plakatow - Slodkiewicz i jakas fitneska. Plakaty sa dobre dla 12-latkow, ale oni niech kupuja sobie Bravo. Nie podoba mi sie tez zasmiecanie pisma sprawami kobiecego fitness i materialami o zespole napiecia przedmiesiaczkowego. O tym sprawach pisze KAZDE pismo kobiecie i niech tak zostanie. Niedlugo zrobi sie z KiF-a mydlo i powidlo jak z SDW.

I czemu ani slowa nie ma o mistrzostwach swiata w fitness w Bydgoszczy. Przegapiliscie taka impreze?????

Zmieniony przez - vincent28 w dniu 2008-11-29 10:39:33

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18988
grubo przesadzacie z tymi reklamami gazeta dobra,co do reklam to zobaczcie sobie w sport dla wszystkich tam co 1 storne rklama nawet na 2 strony porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Tylko 50 stron nie licząc plakatów a to sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 313
W każdej gazecie są reklamy i wszędzie ich troche będzei, ważne, żeby już nie rozwijali tego czasopisma w tym kierunku:P Mnie pare artykułów również się spodobało, np: o louisie cyrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7921
Czy ktoś mógłby w skrócie napisać o co chodzi z tym "A może jedna seria wystarczy? / O nieznanej dotąd teorii wzrostu masy mięśniowej"? Nie chce mi się dla jednego arta kupować całej gazety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Proste że wszędzie są reklamy, ale nie 50 stron :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mr. Olimpia hostessy %-)

Następny temat

czy w empikach sa jeszcze sprowadzane zachodnie flex,m and f, i musclemag i reps?

WHEY premium