SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grudniowy "KiF" z plakatem!

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
Czy ktoś mógłby w skrócie napisać o co chodzi z tym "A może jedna seria wystarczy? / O nieznanej dotąd teorii wzrostu masy mięśniowej"? Nie chce mi się dla jednego arta kupować całej gazety

idź do Empiku i se zobacz
jak Ci kilka zyli szkoda raz w miesiącu wydać na czasopismo

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ten plakat...

Z całym szacunkiem dla Słodkiewicza - zdzierałem całe 15 minut po wyjęciu z pisma tego plakatu.

Panie Sylweriuszu, pomysł miał Pan nieziemski, następnym razem poproszę jednak jakiegoś dobrego kulturystę w klasycznej pozie

A co do reklam - ja już się przyzwyczaiłem, po prostu je pomijam. Ale ponad 30% pisma to jest za dużo zdecydowanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie narzekajcie na te reklamy juz, bez nich cena gazety byla by pewnie duzo wyzsza, wiec moze ich byc nawet jeszcze wiecej byle by cena byla ok

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
Nie narzekajcie na te reklamy juz, bez nich cena gazety byla by pewnie duzo wyzsza, wiec moze ich byc nawet jeszcze wiecej byle by cena byla ok

to niech zrobią 100 stron czasopisma i 200 stron reklam to wtedy cena KIF spadnie do 5 groszy

trzeba ponarzekać żeby kif był coraz lepszy

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Juz nie przesadzaj, znasz gazete o tematyce takiej jak KiF bez reklam?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
ogólnie to nie znam ŻADNEJ gazety bez reklam
no chyba że "NASZA NIEDZIELA"

KIF jest OK, a 6,50 to nie majątek. ale ponarzekać trzeba

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
plakat wybitnie gówniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ja nigdzie nie narzekałem na to że są reklamy. Rozumiem, że muszą być ale ich ilość przeraża, żeby dostać się do spisu treści trzeba przekartkować chyba 5 stron, KiF jest na pierwszym miejscu w Polsce pod względem ilości reklam w gazetach o takiej tematyce. Ktoś wspomniał, że w sdw jest bardzo dużo reklam otóż w KiF jest ich więcej, nie piszę tego gołosłownie, policzyłem.

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2008-12-03 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ten spos trescie po reklamach tez mnie wurwia akurat;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na poczatku myslalem, ze nie ma sppisu tresci
tak przekladam kartki, i przekladam, i przekladam.... mysle: "zaraz mi sie gazeta skonczy, a spisu nie widac" ) i sie nagle pojawil

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2008-12-04 17:35:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mr. Olimpia hostessy %-)

Następny temat

czy w empikach sa jeszcze sprowadzane zachodnie flex,m and f, i musclemag i reps?

WHEY premium