SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

godzina ma znaczenie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
godzina w ktorej bede przeprowadzal trening ma znaczenie? lepiej o 6:00 rano o 12:00 w poludnie czy np o 18:00 lub 20:00? i czy lepiej robic w momencie treningu zawsze o tej samej porze czy nie ma to znaczenia?;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Niby wole cwiczyc tak miedzy 16 a 18,ale silka stoi w piwnicy kumpla i czasem sie zdarza cwiczyc np 11-12. CO do mnie,to nie lubie tylk ociwczyc rano (tak przed 11) i wieczorem/w nocy,czyli po 21/22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
najlepiej o 1 w nocy

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30902
jeżeli chodzi o trening na siłce najlepiej cwiczyc po popołudniu o stałej porze,wiem ,ze jednak nie zawsze jest to możliwe.Staraj sie metodą próbn i błedów wybrac godzine wktórej najlepiej ci sie trenuje.Wieczorem raczej nie ma sensu trenowac,bo trening działa raczej pobudzająco,wiec może Ci to troche utrudnić zasypianie.Sądze ze najlepsze na trening są godziny - od 15-18,ale to juz kwestia indywidualna.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Kiedyś czytałem że niemoże być ani za wcześnie ani za późno. Ja proponuje ćwiczyć o 18-19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
o nieeee wtedy w TV jest "Pierwsza miłość" lo to to chyba wybiore od 17:00-18:00;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
zawsze cwicze jakos miedzy 16-19 w tych godzinach

raz ze wzgledu na poznijeszy brak czasu w ciagu dnia zrobilem trening o 8 rano, i drugi raz juz tego nie zrobie mimo konkretnego sniadania na treningu nie dawalem rady

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
rób o stałej porze organizm sie chartuje i wie że za niedługo bedzie trening ogólnie popołudniu polecam.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ćwiczenie późnym popołudniem i wieczorem, kiedy temperatura ciała jest najwyższa, podwyższa ją jeszcze bardziej. Powoduje to, że przed snem i w nocy spada ona do niższego niż zwykle poziomu, co pozwala na mocniejszy sen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Oraz popoludnia ma sie najwiecej sily

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
gdzieś czytałem, że o 18 organizm ma najwięcej siły ;>
dlatego ja ćwiczę od 18 :D

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Wg naukowcow najlepiej jest cwiczyc ok 11 lub ok 15.

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lato kontra zima

Następny temat

Problem z krążkami

WHEY premium