SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki BOBKA do oceny:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


czesc>
jestem bobson
mam 18 lat , ćwicze już od 2 lat , przez 2 lata zjadłem 6 pudełek kreatyny i 100 metki:) żadnych odżywek masujących, jak widać mam dobrą masę, jakoś nie mogę zrobić rzeźby, wystarczy że dużo jem, wtedy nabieram masy, bicek 41 , 117 na klatke biore, jestem obecnie na diecie białkowej, mniej jem, gram w piłke aby spalić tłuszcz,
macie jakieś dobre rady dla mnie???
pozdrowienia dla wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ladnie, ale wez sie pozadnei za klate bo slaba jakas jest a co do tego ze cos bral to dajcie mu spokoj bo roznie dobrze mogl napisac ze nawet nie bral odzyweka a co dopiero mowic o mecie odemnie masz sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9473
czesc
jestem faqs
osobisie uwazam ze niezle wygladasz choc to diecie duzo nie mowi
kapturki som gites picki rowniez,klata jakas dziwna ale moze mi sie tylko zdaje
mam do Ciebie pytanko masz 18 lat trenujesz od 2 lat i juz wszamales 100 metki i 6 pudelek kreatyny,jesli tak to musiales zacząc brac metke mając jakies 16 lub 17 latek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
gdyby nie metka. choc nie za duzo jej bylo ... :) ale ogolnie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dołączam foto bobka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
Słaba klatka jak na 2 lata , a kaptury wy***iste

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Ehehehe n/c i po co był koks dla takiej sylwetki ? Takie cos bez koksu idzie zrobić w 2 lata

Pozdro ps. pewnie wszystko z mety Ci zeszło msc po cyklu...

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***iscie za rok tez se ***ne mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
też mi sie wydaje że po tym cyklu ci dużo spadło, fajnie wyglądasz ale jak na to co wziełeś to rewelacyjnie nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
ogólnie nieźle, ale jakby wziac pod uwage ze 2 lata i tyle kreatyny wszamałes niemuwiac o mietkach... a te kaptury takie sobie niewiem co sie tak podniecacie?
POPRACUJ NA KLATĄ

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no klatka troche słabo w porównaniu do reszty która jest łądna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5156
Hmm, ja bym na twoim miejscu nie cwiczyl juz kapturów bo bedziesz mogl tam chowac głowe niedługo jak żółw.Klata jak na 2 lata (rymneło mi sie) cieńka-brak.Puść sie w koncu drążka nie buj sie

"Każda porażka jest szansą,żeby spróbować jeszcze raz,tylko mądrzej".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dalo by sie rozjasnic ta fotke?

Następny temat

edi z dziewczyną :-)

WHEY premium