SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotka do oceny, 15 miechow, krytyka mile widziana

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
łahahahahha
tragedia.
Idź na ryby lepiej.
Jak trenujesz biceps tylko to potrenuj głowe i zacznij od rozwiązywania krzyżówek.
jak chcesz trenowac to sie do tego zabierz, a jak nie to kasacja posta bo tylko ludzi denerwujesz.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029


LOL miętki przesadzasz... a skąd wiesz jak zaczynał ?? Ja zaczynałem od 26cm w ramieniu 53kg wagi przy 173cm wzrostu i ok. 85cm w klatce, ćwicze ok. 1,5roku i teraz mam :
100cm w klatce
34cm w ramieniu
waże 65kg
wzrost bez zmian, czy dla Ciebie 8cm w ramieniu w 1,5 roku, 15cm w klatce i 10kg wagi w miare beztłuszczowej to mało i stwierdzisz, że się nie przykładam ?? Bo na fotkach wyglądam podobnie jak kolega...
(sorry za jakość fotki, ale nie mam corela zainstalowanego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
ja zaczynałem 2 lata temu z 28-29 w bicu, klatka z 95 i kolo 60kg wazyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zlamales regulamin wklejajac swoje foto w w nieswoim poscie!kasacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
To było w dobrej wierze i w celach naukowo-porównawczych to sie nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 387
LUDZIE MOWICIE ZE KIEPSKO, KISZA TRAGEDIA. GDYBYSCIE WIZIELI MNIE 15 MIECHOW WCZESNIEJ !!! SZCZUPAK CHUDY MOZE Z 50 KG WAZYLEM W LAPIE Z 27CM.. A WY ZAMIAST POWIEDZIEC CO MI POLECIA CO I JAK , CO POWININEM ZROBIC, TO TYLKO PISZECIE ZEBYM DAL SE SPOKJ ;/;/:(:( TAKIE RZECZY SĄ PRZYKRE.. JEZELI WAS PROSZE O POMOC, TO ZNACZY ZE WAS PROSZE O POMOC A NIE PROSZE WAS O TO ZEBYSCIE MI ODRAZALI CWICZYC CZY COS.. ;(

całe życie sie ucze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
przeciez piszą Ci zebys nabrał masy, więc idz do odżywiania i poczytaj ułóż diete dla siebie bo faktycznie troche malo miecha masz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7029
Ćwicz, ćwicz Mam nadzieje, że czytałes moją wypowiedź Tylko zmień podpis bo głupio brzmi
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
pokazales kawalek bicka i myslisz ze wszyscy uloza ci diete potem trening i moze jeszcze zrzute zrobimy na suple co? najpierw dzial odszywianie posty podwieszone potem dziel trening rowniez podwieszone posty potem szybko lec do hipnotyzera i niech Ci zakuduje 4 porzadne treningi w tygodniu! a po roku zacznij czytac cos w suplach i przyjdz za kolejne 15 miechow z normalnymi fotkami!
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-TOM- -> aktualna, zimowa masa ;-)

Następny temat

ja i brat

WHEY premium