SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film z piotrkowskiej

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
i znowu to samo pieprzenie... no kurde... dzieki moderatorowi ktoremu sie czystek zachcialo wracamy do bezsensownej syskusji. ****

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ender- jakiś problem?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
Tak. Niepodoba mi sie twoja ingerencja w ta dyskusje. Zakonczylismy temat i poprowadzilismy przyjacielska rozmowe z afenis ale tobie chyba wieksza przyjemnosc sprawialo czytanie wzajemnych bluzgow i oskarzen na poziomie 5 latkow wiec ok ... kontynuujmy

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ender, jakryc ma racje
Od pogaduszek to Szatnia jest. Poza tym to on tu rządzi, więc się dostosuj.

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Ender - MMA jest dzialem merytorycznym.
idź sobei gdzie indziej dyskutowac o stringach, bikini i takich rzeczach.
a jak bys nie zauważył to moja interwencja tutaj zaczeła się od kasowania obraźliwych sformułowań.

vide pkt. 4 regulaminu.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
looz...ok

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Czesc, nie bylo mnie tu miecha a tu bach taki ciekawy post:) Wiecie w czym najwiekszy tkwi problem- to ze w tym kraju jest od paly nie uzasadnionej wrogosci, agresji, zazdrosci itd. 2 dni tem wrocilem z tyg rejsu po mazurach(generalnie gizycko- wegorzewo) przez 7 noclegow ktore spedzalaismy w portach zawsze byly burdy w sumie oprocz wegorzewa ale tam koledzy awanturnikow ich rozdzielili i niec nie wyniknelo, potem jadac pks`em widzialem jak astra do pieszych sie zatrzymala i z bagaznika poszly w ruch siekiery. Z moich obserwacji zawsze wynikalo ze awatury byly o nic lub o jakies bzdury. W sumie duzo sie nad tym zastanawialem i chyba nigdy nie dojde do tego co bylo tego przyczyna. Mam kilka teori jak bardzo niski intelekt, zalosne zycie- na***ac sie i wszczac awanture to najciekawsze chwile twojego zycia. Kiedys czytalem w FOCUSIE artykol o stereotypie macho ktory najbardzioej zakorzenil sie w S ameryce, ale sadze ze w polsce tez jest bardzo silnie osadzony i kazdy musi byc kozakiem! Szczerze powiedziawszy strasznie mnie to w****ia. W sztynorcie widzialem jak na***any niby ochroniarz burzyl sie do Bogu winnych zeglazy. I co to ****a ma byc, patologia wielkosci wiezy Eiffla, sadze ze do zrodel tych zachowan jest bardzo ciezko dotrzec co dopiero mowiac o ich zwalczaniu. Wszystko wkazdym badz razie swiadczy o tym ze ludzie w polsce wypieraja sie wielkiego daru ewolucji czyli mozliwosci mowienia i korzystania jak ze sparwnych ludzkich mozgow

Mam nadzieje ze za to znecanie sie w lodzi chlopaki oberwa, bo im sie nalezy. Edi moze chciec grypsowac ale nie koniecznie mu sie to uda, zalezy do jakiej celi trafi, jak stoi ze znajomosciami w tym *****sko zalosnym swiecie kryminalistow i jak chlopak znosi cierpienie i bol. Nie grypsujacy to nie tylko osoby wymienione przez mojego poprzednika(tamci staja sie nimi samoistnie a i tez nie koniecznie)"****a" mozesz zostac takze z wyboru jesli nie chcesz wchodzic w wiezienna wspolnote, z tego co wiem cele sa samych grypsujacych i zlozone tylko z tych drugich.

Na koniec powiem jeszcze ze szukanie okazji jak tu komus do******lic jest poprostu oznaka tego ze jestes zalosnym czlowiekiem bo wiekszosc tych idiotow w ten sposob sie dowartosciowuje daje oznak swojej zazdrosci. Generalnie moim zdaniem szczesliwy czlowiek ma duzo wiecej ciekawyrz rzeczy do robienia niz obijanie buzi innym itd.

Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi w tej wypowiedzie bo szczerze powiexdziawszy w dluzszych wypowiedziach mam problemy z precyzyjnym wyrazaniem swych mysli!

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
te leszcze mysla ze jak ida po ulicy przycinaja wzrokiem i szturna z bara ta so mega za***isci i sa super fighterami ktorzy sie niczego nie boja... Dam glowe ze na***al bym wiekszosc takich frajerskich sutkow i mimo wszystko wole isc ulica spokojnie i patrzac przed siebie albo w beton...

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Bartez23 , ender macie po sogu.

Niektorych ludzi tez bym posprzatal na ulicy ale nie chce sie znizac do ich poziomu bo byl bym zerem.

Bartez wyraziles sie jasno i klarownie tez juz sie podobnie wypowiedzialem w pewnym poscie. Bierzmy przyklad z naszych sasiadow : Czechow ,Slowakow, Niemcow.Czemu nasz narod jest taki porabany. Ja mam samych takich kolegow swirow ktorzy tylko z tego zyja zeby komus wpi.erdolic na imprezie.Mnie to troche irytuje bo zawsze stoje z boku i sie przygladam czasami interweniuje ale to czasami.I powiem wam ze wiekszosc z moich kolegow roznioslbym w 5 sek ale oni uwazaja inaczej bo to oni rozwalaja kufle na golwach kolesi i atakujac z partyzanta w 3,4...

To jest Polska wlasnie i przez dlugie lata nic sie nie zmieni, moje dzieci beda musialy sie zcierac z taki glupolami...

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
"... To że brakuje Ci spring-partnerów to Twój problem, mnie nie brakuje...Jednak masz mnie za i******a..."
Pershing,pozwól,że nie będę komentowac twojej wypowiedzi.Sam się nazwałes i okresliłeś...Pa.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest najlepsze???

Następny temat

Studenci,a MA

WHEY premium