SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film z piotrkowskiej

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry za zmianę pseudo, zrobiłem to nieświadomie...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
procz ediego reszta za pokaznie twarzy i podanie nazwisk przez GW zarobi kupe kasy..no i gdzie sprawiedliwosc?


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Afenis czyli teraz juz nie popierasz tych kretynów??
Nie kapuje cie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
tito..ja nigdy nie napisałam ze popieram...caly czas zaznaczałam ze uwazam ze to bylo beznadziejne...
ale znam ich i wiem jakimi sa ludzmi i jak to na nich wplynelo...

i wyobraz sobie ja tez potrafie spojrzec na pewne rzeczy z boku...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no afenis tak tu na ciebie jada a ja tu podziwim jakie sweetowe zdjecie sobie walnelas ;) ... realy fajne

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
ender
jada..hmm....no coz ja sie zbytnio nie przejmuje

to ja za młodych lat

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
"..Galditor, a co Ty jesteś wieęzienna Matka Teresa czy Janina Ochojska polskich więzień ? Skąd ta miłość do osadzonych ?
Co do grypsery to na jakiej podstawie możesz stwierdzić że ta gnida grypsuje skoro nawet jeszcze w areszcie śledzczym nie siedzi, może kiedyś siedział w jakimś pierdlu a ja o tym nie wiem.
Z tego co wiem to raczej na wolności się nie grypsuje :) ...."
-----------------------------------------------------------------------Zacznijmy od tego Pershing,że zastanów się co ty piszesz do mnie,bo matką to może ty jesteś lub czymś innym.Do mnie w kazdym bądź razie tak nie pisz,chyba,że coś cię naprawdę swędzi?
Co do tego chlopaka to siedzi w AŚ przy ul.Smutnej w Łodzi i gryspuje...
To bardzo mało wiesz skoro twierdzisz,że na wolności się nie grypsuje.Skoro grypsujesz się więzieniu to wychodząc na wolnośc też jesteś człowiekiem i trzeba przestrzegać pewnych zasad,które jak widzę są ci obce.To na tyle gwoli twych wyjasnień.


" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
ender:]
przeciez bylo aktualne do tej pory:]

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gladiator, przykro mi że źle zrozumiałeś moje słowa, nie miałem zamiaru Cię obrażać, interesuje mnie tylko skąd Twoja miłość do skazanych i tymczasowo aresztowanych, z czego to wynika ? Chcesz zresocjalizować cały kryminał ?
Sam piszesz że "na wolności się nie grypsuje" tylko "przestrzega pewnych zasad" więc jest chyba lekka różnica...
Co do tej gnidy Ediego to przyznaję sie do błędu, przeczytałem początek Twojej wypowiedzi że w stosunku do żadnego z nich nie zastosowano środka zapobiegawczego w postaci aresztu a jednak go posadzili za jakąś inną sprawę.
Piszesz o zasadach grypsery, może kiedyś były jakieś zasady, teraz w pierdlu liczy się kasa, podobnie ja w normalnym życiu. Zanika subkultura więzienna oraz zasady które kiedyś tam panowały (podział na gitów i festów itp.) Tak naprawde to mam to wszystko głęboko w dupie ponieważ stosunki panujące w wiezieniach mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, nie podnieca mnie subkultura więzienna ( w przeciwie ństwie do Ciebie), nie uczę się ich piosenek i tego co oznaczają ich tatuaże, według mnie 99 % z nich nie da się zresocjalizować a dla tego 1% nie warto inwestować w więzienia i wtapiać kasę w pedagogów. Studiuję resoc. od 4 lat, od pierwszego roku mam takie zdanie, 80% osób z mojej grupy też (moze pomyliliśmy kierunek).
Co do swędzenia to straszyć sobie możesz kolesi z podwórka...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
"...twoja miłość do skazanych i tymczasowo aresztowanych, z czego to wynika ? Chcesz zresocjalizować cały kryminał ?.."
1.TO NIE MIŁOŚĆ,LECZ ZAINTERESOWANIE,KTÓRE WYNIKA Z TEGO,ŻE WIELU MOICH ZNAJOMYCH I KOLEGÓW ZNAJDOWAŁO SIĘ PO DRUGIEJ STRONIE MURU,WIĘC COŚ NIECOŚ O TYM WIEM.NIE MAM OCHOTY RESACJOLIZOWAĆ NIKOGO,GDYZ AKURAT TA DZIEDZINA NIE LEZY PO LINII MOICH ZAINTERESOWAN.

"....Piszesz o zasadach grypsery, może kiedyś były jakieś zasady, teraz w pierdlu liczy się kasa, podobnie ja w normalnym życiu. Zanika subkultura więzienna oraz zasady które kiedyś tam panowały (podział na gitów i festów itp.)..."
2.TY RZEKOMO STUDIUJESZ RESOCAJALIZACJĘ,A JA WIDZĘ NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA O CZYM PISZESZ.PODZIAŁY NA FESTÓW ZANIKŁY WRAZ Z UPADKIEM KOMUNY,A OSTATNIE JEDNOSTKI GŁOSZĄCE SWOJĄ PRZYNALEŻNOŚĆ DO TEJ PODKULTURY PRZESTAŁY ISTNIEĆ NA POCZĄTKU LAT 90.SUBKULTURA WIĘZIENNA NIE ZANIKA,LECZ ULEGA PRZEMIANOM.ISTNIEJĄ NADAL TRZY PODZIAŁY NA HIERARCHIE"
-LUDZI/GICI/
-FRAJERÓW
-CW.LI
I ÓW PODZIAŁ W NICZYM SIĘ NIE ZMIENIA.JESLI TZW."FRAJER" MA SPORO PIENIĘDZY TOTEN FAKT NIE MA ABSOLUTNIE ŻADNEGO ZNACZENIA
CHYBA,ŻE W PRZEKUPYWANIU STRAŻNIKÓW WIĘZIENNYCH.

"... naprawde to mam to wszystko głęboko w dupie ponieważ stosunki panujące w wiezieniach mnie tyle obchodzą co zeszłoroczny śnieg, nie podnieca mnie subkultura więzienna ( w przeciwie ństwie do Ciebie), nie uczę się ich piosenek i tego co oznaczają ich tatuaże,..."
3.A KTO POWIEDZIAŁ,ŻE MNIE PODNIECA SUBKULTURA WIĘZIENNA.DARUJ SOBIE TEN SARKAZM,GDYŻ ZA ŻADNE PIENIĄDZE NIE CHCIAŁ BYM SIĘ TAM ZNALEŹĆ.TYLKO JEDNOSTKA ANORMALNA MOŻE MIEĆ TAKIE INKLINACJE.PIOSENEK SIĘ RÓWNIEŻ NIE UCZĘ,A CO OZNACZAJĄ POSZCZEGÓLNE SPRAWY W ŻYCIU WIĘZIENNYM,JAKIE SĄ REGUŁY I ZASADY GRYPSOWANIA-TEN FAKT NIE UKRYWAM INTERESUJE MNIE.

"...o swędzenia to straszyć sobie możesz kolesi z podwórka... "
4.NIE MAM KOLESI NA PODWÓRKU,NIE MAM PODWÓRKA....I NA RAZIE CIĘ NIE STRASZĘ,ALE JEŚLI MASZ JAKIŚ PROBLEM TO CHETNIE SŁUŻĘ:
CHOJEŃSKI KLUB SPORTOWY UL.KOSYNIERÓW GDYŃSKICH 19 łÓDŹ -KOŁO
CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI W KAŻDY DZIEŃ TYGODNIA O DOWOLNEJ GODZINIE.JEST TAM SALA TRENINGOWA,SIŁOWNIA,MATY CO TYLKO CHCESZ.
PZDR.


" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest najlepsze???

Następny temat

Studenci,a MA

WHEY premium