SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

film z piotrkowskiej

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
panalbin chyba nie załapałes nie o tym pisałam ze nie ma tematu buahahahaha

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />



MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3074
Dr to , ze on mial zatarg z nimi wczesniej to kazdy kto ogladal ten filmik mogl sobie sam wywnioskowac , ale nie chodzi mi o ta wypowiedz tylko o wiele innych w stylu "wiem ale nie powiem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ta jasne ja duzo wiem o aferze Rywina ale nie powiem Ludzie dajcie juz luz. Co was to obchodzi im i tak tyłeczki w pierdlu przesmaruja

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Powiem tylko tyle,że "nikomu w pierdlu tyłeczków nie przesmarują"...
W powyższej sprawie wobec podejrzanych nie zastosowano środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania z uwagi na rodzaj przestępstwa jakiego się dopuścili a mianowicie art.158@1 kk-czyli czynu zagrożonego pozbawieniem wolności od 3 miesięcy do 3 lat.W przypadku przestępstw tej wagi nie stosuje się wobec podejrzanego czy podejrzanych środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania z uwagi na niski wymiar kary jaki są zagrożeni.W zupełności wystarcza dozór policji,dlatego też prokuratura nie wnioskowała o areszt tymczasowy,który stosowany jest w przypadku zagrożenia surową karą,obawą matactwa,ukrywania się podejrzanego,brakiem jego stałego zameldowania.
W kwestii głównego bohatera tego filmu "Ediego" nie znalazł się on w Areszcie Śledczym przy ul.Smutnej z powodu zastosowania wobec niego środków zapobiegawczych w danej sprawie,lecz w wyniku popełnienia kradziezy zuchwałej w związkuz którą został on tymczasowo aresztowany i grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
W więzieniu jednak dopiero ten chłopak będzie miał okazję "rozwinąć skrzydła" z uwagi na to,iż trafił on do ludzi-czyli grypsuje i to go odróznia od frajerów-czyli niegrypsujących/konfidentów,a także byłych policjantów,ochroniarzy/ i ****i czyli zupełnego dna kryminału.
Kto wie co z Ediego wyrośnie za kilka lat jak wyjdzie???

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Taki smieć jak on to po wyjsciu z pierdla znów cos ukradnie lub kogos pobije bedąc na pewno na warunkowym zwolnieniu i jako recydywa dowalą mu kolejne nascie lat i tak w kółko. Widze przed nim duzą/dłógą przyszłość w więzieniu Wyjdzie ostatecznie jako schorowany staruszek lub umrze w pierdlu na adidasa bo jako stary grypsujacy więzien bedzie sam walił ****i. Ot co z niego wyrośnie.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
Gladiator a skad wiesz ze grypsuje i jak mozesz to rozwin pojecie ,,rozwinac skrzydla''
jesli mozesz to wypowiedz sie tez tutaj bo widze ze znasz temat:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=97269

==============================================
Nie ma tego zlego ... czego bym nie zrobil

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
pozytywnej przyszłości również mu nie wróżę,gdyż z uwagi na nagłosnienie sprawy za pobicie dostanie maksymalny wymiar kary czyli 3 lata,co do kradziezy,którą dokonał sądzę,że sąd nie będzie zbyt liberalny i otrzyma również jakieś 3 lata.Prawdopodobnie sąd penitencjarny nie przychyli się do wniosku jego adwokata,aby obydwa wyroki poszły w złącz i w sumie wynosiły 4 lata.A więc czeka go 6 lat więzienia,przy czym jeśli nie jest recydywistą o warunkowe przedterminowe zwolnienie może starać się po odbyciu 1/2 kary,ale wiadomym faktem jest,że go nie otrzyma,gdyz ten przywilej opuszczania murów więziennych w połowie kary mają niegrypsujący/konfidencji,byli policjanci,ochroniarze,gwałciciele/ i ****e/w większości pedeofile/,natomiast grypsujący przez to,że walczą z administracją więzienną nie mją takich prerogatyw.W praktyce wygląda to tak,że odsiedzieć będzie musiał całą niemalże karę przy czym warunkowego dostanie może pół roku,jesli będzie miał dobre sprawowanie.
A teraz co z nim po wyjściu? Jesli nie będzie miał pracy,perspektyw to zacznie znowu kraść i rozrabiać w szczególności,że po wyjściu będzie się czuł strasznym "twardzielem".Istnieje jedank szansa,że może się zmieni,coś zrozumie i będzie się starał życ inaczej.Może błędy młodości wpłyną na niego konstruktywnie.Czas pokażę ale i my tak zapewne nie będziemy o tym wiedzieć,chyba,że gazety się kiedyś znowu rozpiszą na temat Ediego.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Baster,stąd wiem,że mieszkam w Łodzi i wielu a to naprawę wielu moich kolegów i przyjaciół znajduje się tam,gdzie nie powinni.Chodzę,więc na widzenia ,robię paczki i coś nieco wiem co się dzieje za murami etc.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
wypowiedziałem się w tym linku...jak sobie zyczyłeś.Pzdr

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Galditor, a co Ty jesteś wieęzienna Matka Teresa czy Janina Ochojska polskich więzień ? Skąd ta miłość do osadzonych ?
Co do grypsery to na jakiej podstawie możesz stwierdzić że ta gnida grypsuje skoro nawet jeszcze w areszcie śledzczym nie siedzi, może kiedyś siedział w jakimś pierdlu a ja o tym nie wiem.
Z tego co wiem to raczej na wolności się nie grypsuje :)

I najlepszy trafi na lepszego !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest najlepsze???

Następny temat

Studenci,a MA

WHEY premium