SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw 5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

73

Wzrost

182

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

rok , z przerwami

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

FULL

Zażywane suplementy

przedtreningowka + mono

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Wycisk 80 kg , Mc 95 kg , przysiad 60kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witam serdecznie jestem nowy na forum więc , za moje bledy lub jakies niestosowanei sie do regulaminu przepraszam a wiec tak , co powiecie na ten plan cos do skorygowania ? :


przysiad 5 x 5
-wyciskanie na plaskiej 5 x 5
-wioslowanie w opadzie 5 x 5
-wykroki 3 x 5
- MC na sztywnych 3 x 5
-pompki na poreczach 3 x 5

B)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie w staniu 5 x 5
-klasyczny MC 5 x 5
-wyciskanie hantli na skosie 5 x 5
-drazek podchwytem 3 x max
- Uginanie ze sztanga 3 x 5
- Wyciskanie wasko 3 x 5


Zmieniony przez - dixen w dniu 2012-06-10 13:02:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Dodam jeszcze że , plan wziąłem od innego użytkownika forum sfd , który bodajże był zaakceptowany , ale to było w 2008r. I chcialbym sie dowiedziec czy moge nim smialo cwiczyc czy jednak cos do zmian :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
dixen

Dlaczego w treningu B jest więcej ćwiczeń ? Skup się na ćwiczeniach bazowych a nie na izolowanych.

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
-WojteK-

A więc co proponujesz co mam usunąć , tak jak mówie poszedłem troszke na łatwizne bo wziąłem plan , od gościa także z tego forum , a inni użytkownicy pisali że dobry plan , ale postanowilem sie upewnic :) , dodam że na poczatku przygody z siłownia skupilame sie na małych partiach typu biceps przez co zaniedbałem nogi , plecy najważniejsze partie :) , bym był ci wdzieczny jakbys pomogl mi skorygowac lekko ten plan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
ja nie ćwiczę na FBW 5x5 ćwicze na normalnym planie FBW z ćwiczeniami złożonymi ------>.https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html 

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
-WojteK-

dlaczego piszesz glupoty?
dlaczego doradzasz w taki sposob?
nie rozumiem.


dixen

Dodam jeszcze że , plan wziąłem od innego użytkownika forum sfd , który bodajże był zaakceptowany

spytam krotko:

CZY TY JESTES TYM UZYTKOWNIKIEM!?

rozumiesz?

Staż treningowy na siłowni: rok , z przerwami SZCZEGOLY

Ostatnio przerabiany plan: FBW SZCZEGOLY I CO SIE STALO,DLACZEGO KOMBINUJESZ?

Zażywane suplementy: przedtreningowka + mono PO CO?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
traktor71

jakie głupoty ?
Trenuje z przerwami niech zajmie się ćwiczeniami bazowymi żeby urosnoł i stał się silniejszy.

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
idz wojtek lepiej uczyc sie ortografii bo od 3 dni tylko piszesz pierdoły w kazdym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
haha marmur SOG

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32316
A tak trochę poza tematem mam nadzieje że autor się pogniewa.
Wojtek po co zakładałeś nowe konto? Tam już miałeś tyle postów nabitych a teraz musisz od nowa spamować

Zmieniony przez - messsi w dniu 2012-06-10 15:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
marmur
idz wojtek lepiej uczyc sie ortografii bo od 3 dni tylko piszesz pierdoły w kazdym temacie


Stul dziób z tą ortografią i sam się naucz lepiej bo pokazujesz specjalistę od ortografii a sam nie piszesz polskim znaków.
Jakie pierdoły podaj jeden przykład ?c

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do starych wyjadaczy,Dajcie jakiś porządny plan ;p

Następny temat

FBW do oceny masa

WHEY premium