SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fast kłeszczyn abałt aeroby after trejning

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
bedzie si jak zaczne brac przez aerobami bcaa? narazie jade po silowym 40 minut aerobow i jest ok, jednak wole sie 'zabezpieczyc'

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Łukasz - jeśli trening siłowy tak bardzo nie uszczupla ilości glikogenu w mięśniach, to muszę powiedzieć, że gdy byłem na redukcji to MUSIAŁEM wypić węgle po siłówce, bo nie dałbym rady zrobić areobów. Wniosek nasuwa się sam: spróbuj jednego i drugego sposobu i zobaczysz, który będzie dla Ciebie bardziej korzystny.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Wypij węgle i weź bcaa.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
jestem na redukcji, wiec wegle nie maja sensu

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Mają, nie ważne czy jesteś na redukcji czy nie. Węgle zawsze powinny być obecne po treningu. Aby bilans się zgadzał, obetnij je w ciągu dnia.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
ciezko to ogarnac, bo jedni pisza ze trzeba wrzucic carbo/banana, drudzy, ze nie trzeba...


narazie nie bede ucinal, bo juz niedawno i tak obcialem po 10g ryzu/kaszy z posilkow bo waga stala. dodam banana po silowym i zobacze jak bedzie. tylko chce dodac, ze po calym treningu pilem wpc (przed calym trenem bcaa, po wpc), wiec teraz bedzie to tak wygladac : bcaa 30 minut przed, po trenie silowym bcaa + wegle, po treningu wpc.

bedzie gralo?


Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-12-10 00:46:27

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Powinno być ok.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
carbo ew. jeśli już ... to po aerobach / choć i tak niekoniecznie i zależnie od całości diety
bcaa zawsze przydatne ... ja lubię rozpuszczalne w wodzie które mogę pić podczas treningu

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2010-12-10 11:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
no wiec sir lukasz pisze o carbo po, mass1987 przed... jestem na redukcji wiec kiedy to brac?

teraz bralem tak : przed trenem bcaa, po calym treningu wpc.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...jak chcesz to słuchaj massa...

... ja nie mam teraz czasu na tłumaczenie tematu...


a mass... proszę wytłumaczyć mi po co carbo przed aerobami..

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2010-12-10 14:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
ok, zjem banana/ananasa + wpc po treningu.

i wiesz, nie to, ze slucham sie kto pierwszy napisze, ale warto brac po uwage zdanie paru osob, gorzej jak kazda mowi co innego



btw sir lukasz jesli po trenie i tak mam posilek (okolo 1h po) to warto nadal spozyc wegle?

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-12-10 21:12:38

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
A chociaż by po to, że carbo dostarczone przed areobami nie będzie wykorzystane jako źródło energii. Kiedyś Akop pisał o tym.

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie do specjalistow

Następny temat

Plan ćwiczeń na masę - 3 dniowy

WHEY premium