SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fantazja / pierwsze podsumowanie str.17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahha ..Jak to nic nie daje.. Ja mam satysfakcje ze ćwicze i ze on staje sie twardszy.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Twardszy to się robi od treningów z ciężarami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobsz! a jesli chodzi o ćwiczenia na siłowni to najpierw cardio potem aero czy najpierw aero potem cardio? jest jakas róznica czy nie ma.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ćwiczenia? To uzupełnienie treningu i robisz intensywne aeroby, a nie zdechłe machanie kończynami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ćwiczenia na siłowni to nie tylko bieznie (dla chomików) a też ciężary i o te ciężary nam chodzi jak o siłowni mówimy...
Poza tym yyy cardio to aero...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło mi o aerobic- spalanie tluszczu ew brzuch uda posladki.. takie cwiczenia grupowe.. na poczatek chciałabym od tego zaczac.. Cięzary fajna sprawa.. ale tak od razu pchać sie?? bez kondycji, bez siły.. Musze sie przyznac jeszcze do tego że w szkole podczas zajęc fizycznych o duzej intensywnosci mdlałam.. i mam zachamowanie do ćwiczen o duzej intensywnosci.. na poczatek.. wiem ze z czasem sie rozkrece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No laska, moim zdaniem zajęcia fitness są o wiele bardziej intensywne pod względem wydolnościowym niż ćwiczenia na siłowni (nie mam tu na myśli rowerków, bieżni i innych aerobów).
Jeśli mdlałaś, to najpierw idź do lekarza i wyjaśnij temat.

Jeżeli chcesz się faktycznie sensownie redukować - idź na siłkę, a aerobic potraktuj jako uzupełnienie.

Zresztą, rób jak uważasz. To Twoje ciało i Twoje decyzje.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
https://www.sfd.pl/-t803543.html 

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z Cięzkim trudem przyznam że.. Warto Was sluchac bo jednak macie wiekszą wiedze ode mnie i nie bede tutaj dyskutowała..
Oczywiscie zrobie co jest najlepsze..
Jesli chodzi o omdlenia to w czasach gimnazjum miałam anemie + niedotlenienie dlatego tak.. poprostu musze sie przełamac bo teraz zostalo mi to tylko w psychice.

Jesli mi sie zrobi słabo i ciemno na silowni to moge sobie dziubnąć kawałyszek jabłka/ banana? ew rodzynke jakąś? hahaha

Wróce tu w styczniu i bede sie chwalic moimi podbojami z siłowni..:D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..Dziewczyny dostalam prace na siłowni życ nie umierać.. hehe moje marzenia zaczeły sie spelniać..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Tess/Okiełznać PCOS

Następny temat

Mika - była poruta ale dupa odkuta a krata będzie do lata

WHEY premium