SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

everr // dziennik - masa, zdrowie, zycie... - foty strona 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
"masz talent żeby sie nad sobą użalać i zesrać wszystko?"

zgadnij...


Sasiad - mam sylwetke ktora ma czlek cwiczacy na silowni 3 miechy, nie rozroznianjacy kreatyny od kretyna, po treningu idacy na piwo zeby sie wyluzowac. tyle ze on nie robi takich wyrzeczen jak ja i nie trafi kasy na suple. spojrzmy prawdzie w oczy, a raczej w wyglad. jest tragiczny i zalosny dalej. i nie wiem co zmienic

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18408
Dobrze jest, uda spox, cycki i bice tez sie juz zarysowują, żryj więcej a bedziesz jeszcze wiekszy, lej na baby bo to ch**e - zajmij sie robieniem hajsu, silownia i swoim robalem a nie głupotami... Powodzenia i trzymam kciuki bo mi troche przypominasz mnie samego ...

etam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zmiana jest.
wymiary do przodu,
sila bardzo ladnie,
wizualnie tez lepiej to wyglada, zle nie jest, kwestia czasu i bedzie coraz lepiej, nie przejmuj sie, nikt nie jest od razu Arnoldem, spojrz na mnie.

i tak przy okazji, moglbys u mnie w temacie dodac info o podsumowaniu + fotach na stronach 41-42? bylbym wdzieczny

powodzenia w lapaniu dalszej masy, byku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Cóż, nawet jeśli tak jest, że wyglądasz jak ktoś po 3 m-cach ćwiczenia bez wyrzeczeń, tzn. że jest nas dwóch i że widocznie nie mamy powołania do tego sportu. Ale ja i tak lubię to co robię. Nawet jeśli masy z tego nie ma.
Napewno sprawność będzie lepsza.
A nie próbowałeś podejść do sprawy inaczej ? Bardziej na luzie ? A strzel sobie browara, dietę trochę odpuść. Zobaczysz co będzie. Może jak się otłuścisz ze 20kg, stracisz kondycję, pojarasz szlugi, to zorientujesz się, że to nie jest to.
Ja to mówię ze swojego punktu widzenia. Ja całe liceum nie widziałem świata poza siłownią. Nawet lasek. Nie rozumiałem, jak ktoś może się tym nie interesować. Po liceum przepadłem. Przez blisko 10 lat tylko bawiłem się, jarałem fajki, sport ograniczałem tylko do oglądania Małysza w TV. A i tak mnie to męczyło.
Rok temu spojrzałem na to inaczej.
Teraz wiem, że nawet jeśli mam więcej wyrzeczeń niż inni, więcej samodyscypliny od siebie wymagam, to właśnie to mi się podoba, podoba mi się, że nie jestem taką masą jak inni. Podoba mi się, że jestem inny.
I to mi odpowiada.

Może po prostu niektóre rzeczy trzeba przeżyć i potrzeba na to czasu, żeby na to inaczej spojrzeć. Nie wiem.
Rób co Ci sumienie dyktuje. A nie to co wypada. Rób to co Ci da radość a nie męczarnie psychiczną.



ps. za 2h przyjmuję życzenia. 30tka mnie przywita. Chyba się rozmażę

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
30 stka ? cholera to juz czasem umierac przeciez

kupie Ci cos na grob

wiadomo co zyczyc moge to tego zycze, zresztta i tak wszystko oklepane heh

Emil - jutro zmienei bo dzis na sekunde only jestem

bywajta

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 819
Czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie że czytam blog 12 letniej dziewczynki która tylko przelewa swoje wypociny na blogu jaki to świat jest jest dla niej okrutny . Wracając do tematu zacznij w końcu jeść jak facet , dieta jest ważna ale q.rwa nie można w******lać cały dzień ryżu przez 3 miechy a normalnych źródeł witamin zastąpić tabletkami , żeby nabrać masy nie musisz liczyć wszystkich kalorii bez przesady jesz ile możesz zjeść do stryta i spokój , suple nic nie dadzą jeśli nie będziesz jadł poprawianie .

Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie , kobieta swoje możliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
no


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No i oberwało się Everrowi od kogoś innego

Ale czuję, że będzie riposta

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie bedzie bo troche ma racje

a po raz setny nie chce mi sie tlumaczyc ze jak dam wiecej kcal to mi masa idzie ale w brzuch. to samo bylo jak sylwetke Qazia wysmiali mimo ze tyle pracy w nia wlozyl. ale to malo kto rozumie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 819
Stary wqrwia mnie to jak ze ty chcesz robić wielka masę bez tłuszczu , tego sie nie da uniknąć , jeszcze z 8 miechów temu bylem w **** chudszy od ciebie dodatkowo miałem 95 cm w pasie przy 29 cm w bicepsie to dopiero smiesznie wygląda zmieniłem dietę i zamieniłem kompa na rower , i od czasu do czasu na ściankę brzuszek spadł , masa przybyła choć nie jadłem tony supli raz kupiłem mono i 1,5 kg białka . Pomogła mi rada znajomego z belgi kiedyś radził mi jeśli chce zrobić masę powinienem wyeliminować z diety praktycznie większość warzyw i owoców w zamian jeść więcej mięsa w rożnych postaciach , dla mnie to pomogło i od 6-7 miechów nie jem wcale warzyw od czasu do czasu jakieś owoc w zeszłym tygodniu robiłem badania okresowe do pracy okazało sie wszystko jest w normie . Spróbuj przez 3-4 tygodnie odpuścić sobie wszystkie twarożki , musli , jaja itp zastąpić je sporym kawałkiem mięsa z tego wyczytałem to jesz 70-80 g mięsa dziennie ja więcej jem w jednym daniu czasem , średnio staram sie jeść 200-300 g dziennie i przy okazji dorzucić do treningu ze 2 dwa dni kiedy robisz aeroby jeśli nie pomoże możesz zawsze powrócic do użalania sie nad sobą na forum . Pozdrawiam

Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie , kobieta swoje możliwości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K R Z Y W Y / coś z niczego... /początkujący...

Następny temat

ZUPEŁNIE NOWY Początek treningu

WHEY premium