SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elTigre / plan na redukcję

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elTigre jeśli założysz dziennik w Dziennikach, osobiście dopilnuję, żeby nieproszeni doradcy omijali Twoje terytorium
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
W pierwszym obwodzie przerw bylo sporo - na sprawdzanie techniki i korektury, drugi mi wyszedl na 40 minut. Ale skoro mowisz, ze wystarczy jeden obwod,to bede robic jeden - po 3 powtorzenia,od serca, krotsze przerwy.
Myslalam, ze dzisiaj bede miala wiecej zakwasow, wiec jutro sie o nie bardziej postaram;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Dobrze, dobrze! Przetrwalam pierwszy tydzien;)
Po pierwszym treningu silowym zakwasy pojawily sie z jednodiowym opoznieniem (po bieganiu), ale za to jakie!!! Za to po wczorajszym treningu nie boli mnie nic. Moze dlatego, ze tylko jedne obwod, ghm...
Ale wlasnie zbieram notatki do kupy i przenosze sie do dzialu dziennikow, tam mnie znajdziecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie dawaj i notuj, na poczatku trzeba bata nad soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Hej!
Poniewaz w moim dzienniku raczej cicho, pytam tutaj:
chcialam (jutro, pojutrze) wyprobowac testowy trening wytrzymalosciowy (30 min.)
10x Sumo DL Hi Pull
9x push up
8x swing
7x sit up
6x burpee

Stad moje, jak zwykle, glupiutkie pytanie: pomozecie mi zidentyfikowac poprawnie cwiczenie "swing"? Na youtube pojawia sie milion wariacji, od golfa poczynajac na tancu konczac, po drodze dziesiatki odmian silowych...nie wiem, co konkretnie wybrac. Reszta cwiczen sklasyfikowana.
Generalnie przymierzam sie do treningow wytrzymalosciowych obok silki. Podoba mi sie to, co robila Martucca w ramach konkursu, choc polowy jeszcze pewnie poprawnie nie odszyfrowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
elTigre postaraj sie pierw dopracowac techniki cwiczen silowych, techniki wytrzymalosci w rodzaju treningu interwalowego, nauczyc sie wymuszac z siebei progres, dazyc do niego, pracowac na 110% mozliwosci, a dopiero pozniej lap sie za wytrzymalosc silowa. MOzesz wpasc w pulapke ze zrobisz trening ktory swoim efektem nei bedzie sie roznil od zwyklego machania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Nie noooo, nie chcialam sie tak od razu rzucac na trenig silowo -wytrzymalosciowy, myslalam o takim z naciskiem na wytrzymalosc.

Jak na razie nadal powtarzam ten sam trening silowy pozyczony od Akneraj. Moj siodmy trening wygladal tak:

1. przysiad plie ze sztangielka, 2x15x20 kg, 1x15x24kg
2. wykroki ze sztangielkami, 3x15xpo 10 kg
3. przyciaganie drazka wyciagu gornego, 15x30, 15x 40 kg, 12x40kg
4. martwy ciag na prostych nogach: 3x15x40kg
5. uginanie ramion na sztandze lamanej: 3x15x4kg
6. wyciskanie sztangielek na lawce plaskiej: 2x15x6kg, 1x7x6kg
7. wyciskanie sztangielek na barki siedzac 15x6kg, 2x7x8kg

8. prostowanie ramion na wyciagu 2x15x60kg, 1x15x70kg
9. miesnie proste brzucha 3x15xspiecia
10. miesnie sklosny: sklony na boki ze sztangielka 3x15x10kg
Bieg kondycyjny na biezni (45 min.) - wysokie gorki = wysoki puls, czyli cos jak by interwaly. Uwielbiam taki bieg!

Diete staram sie trzymac 1600 kcal w dni bez silki, 1800 w dni z silka.



Zmieniony przez - elTigre w dniu 2010-11-21 18:04:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening FBW do oceny

Następny temat

malgo421 / trening i dieta

forma lato