SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elTigre / plan na redukcję

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieg kondycyjny na biezni (45 min.)

A po co tyle? Więcej nie znaczy lepiej, a w tym przypadku działasz na swoją niekorzyść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Hurrraaaa, w koncu skonczylam moj projekt i mam wiecej czasu wolnego = biore sie za siebie konkretnie. Do tego dochodzi, ze dokladnie za 3 miesiace (22 lutego) wyjezdzam na urlop, wiec redukcje, przynajmniej pierwszy etap, chcialabym do tego dnia zakonczyc.

Od jutra:
* dieta zostaje tak jak jest (1600 DNT, 1800 DT)
* sila: nadal 3xtydzien, choc pewnie niedlugo powinnam zmienic trening(?)
* trening interwalowy - po kazdej sile(choc jestem nieco zmeczona, dobrze sie robi na rozgrzane miesnie, moze tak zostac?)
* aeroby: w miedzyczasie (2-3xtydzien)
* nowe: w miedzyczasie tez ashtanga joga - bardzo wytrzymalosciowa forma jogi. Wystarczy popatrzec jak wyglada Madonna, ktora ja uwielbia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy popatrzec jak wyglada Madonna, ktora ja uwielbia

Wygląd Madonny (NB mojej idolki) ma mało wspólnego z jogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Czesc Martucca! 45 minut, bo mnie tak nogi poniosly...;)! Ale ok, bede robic krocej. A co z silka - robic dalej, tak jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Co do Madonny - i tak i nie! Babka ma klase i nieziemska kondycje uzyskana ciezka praca, ale nie jest tajemnica, ze regularnie trenuje ashtange i jest jej zwolenniczka. A przyklad Madonny to raczej po to, by zwrocic uwage na to, ze joga to nie tylko nieruchome przesiadywanie w kwiecie lotosu (dla niewtajemniczonych);).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A tak tak, tylko ze ona cwiczy na silowni i to dosc ostro, to ze joge uprawia to oczywiscie zresztą, czego ona nie uprawia, ma czas i forse i osobistych trenerow to jej wolno

Podawaj co tydzien wymiary do kontroli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening siłowy rób 2-3x/tydz. Ale nie przeciągaj przerw, 30 sek jest ok. Zaraz po treningu siłowym aero 20 minut. W pozostałe dni aero/interwały i joga, jeśli masz ochotę O jakiejkolwiek wytrzymałości siłowej póki co zapomnij, bo do tego technika w ćwiczeniach wielostawowych musi być bez zarzutu.

Co do Madonny, hehe... Takie czworogłowe nie rosną od różowych hantelek, tylko od konkretnych ciężarów





Ale o czym my w ogóle rozmawiamy, to nie ta liga Ona ma kilkadziesiąt (!) lat stażu. I tak jak Szefowa® mówi, czegóż ona nie ćwiczy
W każdym bądź razie ja mam zamiar tak wyglądać za 20 lat

.......

Dawaj codziennie wypiski z diety i treningu w swoim dzienniku, to będziemy wszystko mieć na oku


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-21 18:55:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Czy moga byc interwaly na skakance? Moglabym robic w domu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie masz innej możliwości, to tak

A co z bieganiem w terenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
Na mojej wyspie rozpoczela sie pora deszczowa, dlatego pytam.
Poza tym - latwiej taki interwal wplesc w bardzo zapelniony dzien. No i biegam aeroby w terenie regularnie od stycznia (ostatnie postanowienie noworoczne- moze przyda mi sie odmiana...

A tak poza tym - to fajnie was spotkac "life". Martucca jestes dla mnie chodzaca inspiracja i motywacja - chyba powiesze sobie twoje zdjecie na lodowce.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening FBW do oceny

Następny temat

malgo421 / trening i dieta

WHEY premium