SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
nie przesadzajmy, mało osob ma jakakolwiek diete (z amatorow).staram sie nie jesc mało i w miare mysle o tym co jem. znam wiele osob nie majacych diety obecnie popisujacych sie wspaniałą sylwetka.zalezy mi tylko i wyłacznie na "plazowej" formie. waska talia szerokie ramiona:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Juz nie szukaj wymowek, chcesz miec dobra sylwetke to dieta jest konieczna, idz do działu odzywianie, poczytaj posty podwieszone i sobie ja ułóz.
chyba ze chcesz cwiczyc kolejne 10 miesiecy bez efektow, twoj wybor.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
wiecie, dieta niby byla z internetu w miare przestrzegana moze nie tak super ale sie starałemmoze byc inny powód słabych efektow? wiek itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889

Tak, nie rośniesz bo masz 16 lat. Odstaw siłkę na 3 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
to był sarkazm? czy na serio moze byc przychyną moj wiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
ja pier****
skad sie tacy ludzie biorą?
NATALYALY najlepiej poczytaj jakieś przydatne artykuły na tym forum a nie zadajesz głupie pytania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie tak, żeby była stagnacja. Ale nie jest tajemnicą, że Ty dopiero dorastasz a poziom testosteronu będzie z czasem rósł i rósł aż do wieku mniej więcej 20-25 lat. Wiadomo - więcej testosteronu, więcej pary, łatwiej o rezultaty. Tylko żeby Ci do łba nie wpadło sięgać po sterydy itp, zwłaszcza w tym wieku jak to wielu robi. Roz*******isz sobie całą gospodarkę hormonalną i potem bdzie gorzej.

A co do czynników. Może trening nie domaga. Może ta dieta już Ci nie wystarcza. Może regenerację zaniedbałeś. Może sama technika ćwiczeń pozostawia wiele do życzenia. Przyczyn może być wiele.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-06-02 15:24:41

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
000Qba000 jedyne co jest tutaj głupie to twoja wypoiwedz. wydaje mi sie ze forum jest od? od zadawania pytan. w tej dziedzinie jestem jeszcze laikiem, szukam czytam,zadaje pytania nie po to zeby jakis kuba mnie wyzwał- pytam bo szukam pomocy.
Dziękuje za pomoc i wyrozumiałosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
Najpierw diete niby masz, potem nie masz, potem masz z internetu..
rusz dupsko, nażryj się i tyj jak świnia w pocie i łzach wyciskając kolejne kilogramy, a nie żalisz się. Jak nie możesz trzymać diety rygorystycznie bo jesteś zalatany, to przynajmniej jedz dużo i to co w diecie masz - jak nie możesz to nikt Ci nie każe jeść akurat takiego serka i takiego makaronu, w takiej ilości, ale bez tego daleko nie zajedziesz. No i jest też opcja że po prostu *******isz trzy po trzy, efekty są tylko sam tego nie widzisz - tak jest często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
Natalyaly sory jak cie uraziłem. Owszem forum jest od pytań ale chyba nie przeczytałeś na tym forum ze najpierw szukasz w wyszukiwarce, jak nie ma nic to się pytasz. A to chyba oczywiste ze musisz ułożyć dietę i trening. Ew. możesz dać dietę i trening do sprawdzenia. Jakbyś poczytał podwieszone tematy to byś miał odpowiedzi na wszystkie pytania.
P.S. patrz wypowiedz eMepleme.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan nowicjusza do oceny.

Następny temat

DT pakina :)

WHEY premium