SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
a raczej ich brak. cwicze ponad 10 miesiecy, ale jak na ten okres wydaje i sie ze jest za słabo, majac na uwadze innych uzytkownow siłowni moje efekty sa słabsze niz ich. staram sie czesto zmieniac trening( od ok miesiaca kazdy trening inny) brałem raz kreatyne(cell pump + mutnat mass) kazdy miesien raz w tygodniu ok 10-15 seri na dany miesien.nie wiem co jest, inni "rosna" a ja ledwo co.(cwicze z sasiadem-podobne odczucia.) sprzet jest ok- wyciag ławka sztangi hantelki duzo obciazenia itd. (mam 16 lat) z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
dziękuje bardzo za rady i wyrozumiałośc. mam nadzieje ze bedzie lepiej(efekty są [przez ponad rok ok 30 kg wiecej na klate i 3-4 cm bic.]) ale mam patrzac na "kolegow z sasiedztwa" jestem lekko zniesmaczony. postaram sie wiecej jesc po konsultacji z kolega pomagajacym podrzucac moje "piękne" doszlismy do wniosku ze z treningu moglismy wyciskac troszke wiecej(wiecej ciezaru(oczywiscie przy dobre technice) jak i o 2-3 serie wiecej(to takich przymyslen zmusił nas ostatnio trening kiedy dorzucilismy 3 kg i szło, oczywiscie wczesniej czytajac wasze sugestje.) jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. mam nadzieje ze za rok/2 bede miał z czym sie pokazac na tym przydatnym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
co do formy treningu- jest poprawny- wiele osob ze mna go ustala itd. z tym raczej nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
a dieta jest ?

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 197
No jak niemasz diety to sie nie dziw ze nie rosniesz;d Sam trening to nie wszystko:D
,,pokaż mi co jesz a powiem Ci ile wart jest Twój trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
czemu poczułem się że jest tu więcej fanów johnnego (czyt. patrz avatar) B

Zmieniony przez - shoxu w dniu 2010-05-22 22:59:51

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
diate? niby jakas wysokobiałkowa. porównouje efekty z kolegami majacymi podobna diete( taka nie bardzo) i podone predyspozycje. niby wszystko to samo a jednak nie jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
niby... kazdy ma diete ułożyć pod siebie samego a nie jeść to co koledzy ;] idź do działu odżywianie tam Ci coś na to poradzą, poczytaj dowiesz się podstaw

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
Najpierw naucz się jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8852
odżywiać bo jeść to każdy umie..

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 294
hmm. racja,diata to podstawa itd, lecz jestem na tle zajety,zabiegany itd ze dieta jest ostatnio rzecza o ktorej mysle. wiem duzo lepsze efekty itp, ale raczej trening to przyjemna zabawa. (koledzy tez tak bez diety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Skoro nie masz diety, to czego oczekujesz od nas pytając się czemu Ci mięśnie nie rosną ?

Cześć, rok temu posadziłem sobie tulipany w ogródku, ale nie miałem nasion. Czemu mi nie urosły ?
Pytanie w tym stylu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan nowicjusza do oceny.

Następny temat

DT pakina :)

WHEY premium