SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dzień dobry po raz drugi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w twojej diecie
nabial , migdaly orzechy generalnie, no i wszytskie warzywa powrzechne uwazane za wzdymajace
jak to nie pomoze to wywalac bedziemy dalej
wstaw zdjecie swojej sylwetki bedzie atwiej mi ocenic postepy i o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
świetnie, wiedziałam, że tak będzie. teraz będzie mi dużo trudniej, wręcz cholernie trudno, bo:
1. nabiał dawał aż 350 kcal 36g białka i 20g tłuszczu
2. migdały jakieś kolejne 200 kcal i 20g tłuszczu
nie wiem czym to nadrobię, nie stać mnie na wydawanie 25zł tygodniowo na zamiennik jakim może być np. tuńczyk. szlak niech to trafi
Iza mogę wstawić zdjęcia samego brzucha, wstyd trochę, ale nie mam wpływu na to, że jest nadmuchany jak piłka. wolę, żebyś wiedziała nad czym pracujemy


z przodu:




z boku:




po raz kolejny z boku, wciągnięty. chciałam tu zauważyć jaka fałda robi mi się na dole, a także na górze.






przepraszam za jakość.

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-05-09 16:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś:
1. 50g owsianych, jajko, jabłko
2. wielozbożowy chleb, 60g piersi z kurczaka
3. 20g migdałów, 200g udka z kurczaka, 50g kaszy gryczanej, jabłko
4. 10g migdałów, 100g udka z kurczaka
5. ser biały/twaróg 200g i łyżka oliwy

1774 kcal
132 g białka
81 g tłuszczy
129 g węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wstydzisz sie jakbys jakims kaszalotem byla

brzuchol masz fakt
to inaczej przerobimy krakowka jest tania, boczek jest tani
jakis domowy paszett
Dawaj klasyke ok 1800kcal 70g ww to te liczone jakie chcesz, warzywa nie liczysz, podnies ilosc tluszczu
W podbicu bialka moze pomoc ci odzywka bialkowa, w sumie na raz wiekszy wydatek ale porcja wychodzi mniej a mozna ja wraz z lyzka oleju lnianego potraktowac jak posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie jestem?

oj Iza, Iza, żebym jeszcze mieszkała w miejscu, w którym w sklepie znajdę karkówkę/boczek... poza tym boczek jednak odpada, brzydzi mnie zwyczajnie

z tą odżywką super sprawa by była, wzięłabym opakowanie po jakimś kolorowym jogurcie pitnym, wlałabym wody i zmieszała z odżywką + wspomniany przez Ciebie olej i miałabym posiłek w szkole.

mogłabyś mi wytłumaczyć dlaczego tylko 70ww? połowę mniej jakby nie patrzeć.

i jeszcze jedno pytanie (przepraszam, że Ciebie zamęczam) znasz przepis na jakiś pasztet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
znasz przepis na jakiś pasztet?
Wujek google zna mnóstwo

http://www.google.pl/search?q=pasztet&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Gdzie nie można kupić karkówki i boczku?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz wyjdę na lenia, a po prostu chciałam przepis, który sprawdziła zaufana osoba

jak widać zdarzają się takie osady, do których boczek i karkówka nie dociera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Pi razy drzwi jestem z podlaskiego, więc mogę Ci podrzucić w promieniu 100km

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
tu masz forumowy pasztet z ciecierzycy
https://www.sfd.pl/-t538545.html

a tu z karkówki
https://www.sfd.pl/-t529582.html

ja jeszcze nie robiłam, ale wygladaja ok

a boczek natrzyj solą, czosnkiem, majrankiem, wstaw do lodówki na 2 doby, upiecz, schłódz i wychodzi pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
martasi a z jakiej miejscowości jesteś?

dziękuje Aga, być może wypróbuje, tylko powiedz ile czasu piec i w jakiej temperaturze?

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-05-09 19:25:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Marzenia się spełniają ---> redukcja Migueliny

Następny temat

Ostatni stopień wtajemniczenia...

WHEY premium