SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze mrozy sniegu w brud, tylko bicek troche schudl !! %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ja nie chce 2 semestru :(

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
ja chce 4 modle sie zebym sie dostal na 4 semnestr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dostac sie tez chce sie dostac i utrzymac ale jak patrze na przedmioty

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
siemanko 1 z rana :D a no postawilem dalej dzis moze wiecej szarpne:D a i kupilem filety mintaja :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
łoo ktoś mnie w końcu przegonił, ja bym był przed 7 ,ale musiałem podjazd mamuśce odśnieżyć bo do roboty jechała a śniegu pół metra nawalił i ciągle ostro daje po garach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
u mnie tez sypie cholera jasna...

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko, u mnie już po sesji Na razie 11 przedmiotów do przodu zdanych Jeszcze kilka i będzie za 1 razem

coś ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
fajne jakbym byl modem dal bym to na pierwsza ile Ty chlopie masz tych przedmiotow??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18 ocen muszę mieć. Ale to jest np tak, że z Prawa mam mieć ocene z wykładu, z ćwiczeń i z projektu, każda rzecz z osobna jest u innej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
aha ok bo juz sie wystraszylem ze tyle przedmiotow masz to jakby tak liczyc to tez mialem 9 ocen

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wbicie na siłke małolata :)

Następny temat

jaki lekarz w okolicy?

WHEY premium