SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze mrozy sniegu w brud, tylko bicek troche schudl !! %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
To 3maj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Siema
Wróciłem ze siłki a teraz trzeba się pouczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
a ja troche odetchnalem a jutro do nauki

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
jestem i ja, w końcu sobie matula poszła i jest spokój na chwilę

Zmieniony przez - vinci18 w dniu 2012-02-22 20:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Ty to masz

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
siemaaaano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
elo elo ja tam na studiach??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no jutro mam bitwę ostatniej sznasy i albo będzie Austerlitz albo Waterloo niee no ogarnę na lajcie bo umiem w chvj także idę jutro to zdać, potem latam jeszcze za formalnościami, składam indeks i lecę na angielski o 14 piątek se chyba wolny zrobię bo od 3 dni siedzę nad zadaniami ciągle z kumplem, a od poniedzialku kolejny semestr dla mnie to jakos trzeba poogarniac i pochodzic na wszystko, a pozniej to juz lajt i mam wyiebane znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
niestety ja nie moge miec wyyebane to sobie kierunek wybralem

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
każdy moze nie no podtsawa to wyczaic na ile u kogo sobie mozna pozwolic... a potem pozwolic sobie wlasnie na tyle teraz bede mial przeiebane bo semestr chyba najgorszy jak do tej pory będzie, znaczy nie pod względem materialu ale prowadzących zajęcia no i mamy do tego proseminarium a to bedzie niefajne z tego co wiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wbicie na siłke małolata :)

Następny temat

jaki lekarz w okolicy?

WHEY premium