SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze mrozy sniegu w brud, tylko bicek troche schudl !! %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jesli chodzi o mnie to dopiero 2 tydz diete mam i cwicze ale narazie idzie do przodu:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no to git Sąsiad, 106 to juz troche ja mam bebech teraz tez wlasnie i musze przyredukowac, zeby jakos wygladac normalnie...
yamek a to dluga przerwe miales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
a ja jutro będę piłpiwo i jadł pizzze peperoni ahahah wreszcie gędę okwaszę ,brakowało mi tego, tylko boję siĘ cobym w drodze do domu nie zamarzł BO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
.. KUMPEL MÓJ CHAM TEZ Z POLI. NIE IDZE ZE MNĄ BO SIĘ TEZ DO SESJI UCZYĆ MUSI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
o siam vinci ja wlasnie ocyndolilem browara, zayebistego miodowego, jeszcze zostala mi Tatra Grzaniec, ale to pozniej, albo jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
no trochu mialem:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
tata grzaniec .. wyrzuć to czym prędzej , no chyba ze juz otworzyłeś , w takim wypadku wylej do klopa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
nie jest taki zły, mi podszedł z tym ze go pije na zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
tatra zwykla pils:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja piłm podgrzewaną .. i dałem 3/4 ojcu bo za uja ciężkiego wypić nie mogłem , a rozdawanie piwa mi się nie zdarza uwierzcie haha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wbicie na siłke małolata :)

Następny temat

jaki lekarz w okolicy?

WHEY premium