SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duze mrozy sniegu w brud, tylko bicek troche schudl !! %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
to wbijaj czesciej:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
o siemano Sąsiad, jak tam leci>? no bede wbijal bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
no to git:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
ok, bez większych zmian w sumie, powoli do przodu a u Ciebie co tam??

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no jakos leci czasem gdzies cos kasy wpadnie, czasem gdzies sie pałe zapije, tylko treningow brak i dieta do dvpy trza sie wziac za siebie juz bez kitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
dzis zjadlem w chvj kuraka przysmazonego w kawalkach na masełku i cebulce + ryż i od razu sie poczulem jak czlowiek, a nie jakies tam kvrwa parowki i zupki chinskie jak to bywalo ostatnio od razu czlowiek ma wiecej energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe mi sie udało od tamtego roku bez większych przerw regularnie z trenem, zachlać tez zachleje ale już na ogół tylko w weekendy i to i tak nie w każde a diety to tez nie mam opanowanej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ja mam diete narazie sie trzymam i jakos to idzie:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
i jak forma??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
u mnie? zawsze mogło by być lepiej ale w porównaniu z tą z przed roku jak miałem z 10 miechów przerwy od siłki a wcześniej tez więcej przerw niż treningów to jest lepiej masy przybyło trochu do 106 siły nie za bardzo, ale tez nie jest ona moim celem to i nie trenuje pod siłe zbytnio, jak wcześniej tu juz wspominałem jakos na dniach muszę sie zmotywować do redukcji bo z masą fatu trochu za dużo doszło zwłaszcza bebech

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wbicie na siłke małolata :)

Następny temat

jaki lekarz w okolicy?

WHEY premium