SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Pumy666 - pytania o CC z E7

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Cześc, nie chcę zaśmiecac postu konsultacyjnym E7, dlatego ten pisze tutaj.

1. Banany - dlaczego nie można włączyć ich jako źródło węgli do posiłku rano/potreningowy (Thib mówi "owoce" nie wymienia tych konkretnych) ??
Przypuszczam, że chodzi o grubą skórkę banana, a tym samym mniejszą ilość antyoksydantów.
moja sytuacja: Przyznam się, e zjedzenie około 80-100g węglowodanów z owoców w postaci 900g jabłek/nektarynek/brzoskwiń/gruszek rano wcale nie jest takie smaczne, a tym samym zabiera dużo czasu. Pod koniec takiej partii chce się po prostu...rzygac. Wspomnę, że sweg czasu zjedzenie np 100-150g ryżu białego i jednego owocu 30min po obudzeniu się nie było dla mnie problemem.
Jeśli banany byłbym dopuszczalne, to zamiast 1kg ww owoców, bazuje na bananach + mniejsze ilość innych owoców.
Aspekt drugi, jeśli nie banany to, jak dobierać owoce przy nadwrażliwości na duże ilości błonnika?

2a. Ilośc posiłków. Czy ilość posiłków: "6", to wartość znacząca, nie może być "7"?
moja sytuacja: W sytuacji gdy trening wypada mi koło 18stej, występuje opcja:
4posiłki B+Węgle
2posiłki B+T
z tym, że ostatni posiłek węglowodanowy wypada o 21, a potem nic. Co jeśli idę spać np. o 24? nie warto dorzucić twarogu z lnianym włączonym do bilansu ? jeśli nie, to dlaczego?

2b. duża ilość tłuszczów. Co zrobić, jeśli wg wyliczeń do zdobywania masy (nadwyżka 20%) potrzebuję 4170kcl, w tym ponad 200 z tłuszczy, trening o 17stej, a tym samym opcja jw (4x B+W, 2x B+T), mam zasadzić sobie dawkę powiedzmy 80g tłuszczu/na posiłek i liczyć, że to bezproblemowo strawie ??



Przyznam się, że ostatnimi czasy, na trochę źle prowadzonym CC jadłem 7posiłków - było to męczące..., a tym samym byłem więźniem czasu i borykałem się z problemami trawiennymi (lekkimi)


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-23 21:10:04

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-23 21:10:40

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-23 21:12:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
2a. Ilośc posiłków. Czy ilość posiłków: "6", to wartość znacząca, nie może być "7"?
moja sytuacja: W sytuacji gdy trening wypada mi koło 18stej, występuje opcja:
4posiłki B+Węgle
2posiłki B+T
z tym, że ostatni posiłek węglowodanowy wypada o 21, a potem nic. Co jeśli idę spać np. o 24? nie warto dorzucić twarogu z lnianym włączonym do bilansu ? jeśli nie, to dlaczego?

ja odpowiem
Posiłkow moze być 7 czy też 8 nic sie nie stanie. Wiecej = lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
1. Czy jestes kobieta ze korzystasz ze wzoru dla kobiet ?

2. Czy robisz mase jakosciowa, ze uwazasz na ig ?

3. Czy nie czytales ze panie startuja dietetycznie od zerowego "know how" i dieta zmienia sie co 2-4 tygodnie ?

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
AD1.
-jestem facetem
-nie korzystam ze wzoru dla kobiet
- korzystam ze wzoru i informacji z oryginalnego postu: http://www.tmuscle.com/readArticle.do?id=811783
które chciałbym skonsultowac/zapytac co kierowało wyborem, po prostu jestem ciekaw.

AD2. myślałem, że CC = masa jakościowa.
Co robie? próbuje przetrwac okres do ogłoszenia E8 .
Jeśl chodzi o IG, przyjmuje zalecenia żywieniowe (produkty) z postu E7 (np. ryż brązowy zamiast białego), ja tylko pytam o banany . Mniejsza obiętnosc, a co za tym idzie szybkosc posiłku i komfort całej diety dla mnie.

3. czytałem post konsultacyjny, co więcej śledze go na bierząco.

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-24 01:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Sa rzeczy na ktorych niemal kazdy sie wywali na diecie jakosciowej. Buleczki, banany, gotowana marchewka. To namiesza w gospodarce insulinowej u kazdego. Chocbys sie staral, to te trzy przyklady [a jest ich wiecej] zawsze beda piata kolumna.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
rozumiem, banany do masy jakościowej się nie nadają i kropka.

Po prostu jestem ciekawy Twojej opini - dlaczego są gorszym źródłem od wymienionych przez Ciebie owoców w E7 - chodzi mi o jakieś wyjasnienie, może jakieś badania/własne doświadczenia .

edit: i jaki zamiennik polecasz w sytuacji gdy zjedzenie 500g (i więcej) owoców typu jabłka/brzoskwinie wywołuje wzdjęcia i ostra biegunke?
ryż biały i mniejsza ilośc owoców?


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-24 20:21:10

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2009-09-24 20:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Mixuj. Pol kilo jablek nie jednego byka wysla na odsiadke niekomfortowa za pierwszym razem.

Ryz + owoce i zwiekszaj dawka owocow co jakis czas.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
ok, rozumiem.
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
CC generalnie to kozak. Ale w E8 bedziemy jechali Biosigiem adaptacyjnym juz tylko. To samo tyczy sie pan w E9.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
wow.


A tak już kompletnie apropo's , dziś mija 3dni od cytuje:

"Wysłana - 21 wrzesień 2009 15:48
Czekam 1-2-3 dni odpowiedz mojego kontrahenta. W zaleznosci od odpowiedzi robimy E8 teraz, lub ..."

to jak, startujemy z E8, szefie?

PS. co do IBB, zawsze możemy go zrobic po E8, jako zaczątek do redukcji , w końcu
"Kevin gained 24 pounds of muscle in 8 weeks, while losing 14 pounds of fat and adding 50 pounds to his bench press."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Nadal nie wiem. Bede widzial to powiem.
Eksperymenty zawsze maja poslizg z wystartowaniem. To brutalna norma. Jestem sam jeden.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do poprawy/wszelkie wskazówki mile widziane.

Następny temat

Superseria a trening masowy

WHEY premium