SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego mam przerwe w cwiczeniach ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jak juz wpisujecie swoje historie to takie w ktorych otarliscie sie o smierc a nie jakies smieszne.

Poza tym zrobilismy tylko burdel z postu kolegi .

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2006-07-24 22:41:45

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1361
to i ja jeszcze cos od siebie wrzuce chcac zaimponowac dziewczynie (zawsze wszystko przez nie;)) w podstawowce , chcialem nasze kurtki wyjac z szatni a ze miedzy dzialami byla luka a ja maly to sie przesliznalem, no i efekt byl taki ze zachaczylem przy skakaniu nogami o haczyki na ubrania i za***alem szczeka o noge od wieszaka czyli reasumujac 2 zeby(przednie) wybite, i 3 razy reka (ta sama) zlamana, nie ma to jak adrenalina bo jeszcze do domu poszedlem i co pierwsze powiedzialem to to ze sobie zeby wybilem

w innej historii to sobie nos zlamalem ale to juz zabawa byla :P
A tak do tematu :D to zycze zdrowia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
temat faktycznie rozkręcił się
Chirurg dzis powiedział, ze będzie oki i niebawem zagoje się. Musze sie jeszcze pomeczyc troszkę bo kazał mi jakimś rostworem jodyny przemywac rane całe szczescie, ze niema powikłan z raną.
Zycze Wam, abyscie nie musieli nigdy opisywac podobnych sytuacji. Jutro ide na silkę troszkę popracowan nad pleckami i łapkami. Juz niemoge doczekać się ... pozdro chłopaki.

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ja ******le, terminator . Daj sobie spokuj z silka narazie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447
ja ostatnio przejechalem na czerwonym oraz wymusilem pierszenstwo na ciezarowce, lecz nic mi sie nie stalo

sSc gosu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
masakra jestes niezniszczalny

to ja opowiem akcje kolegi

jedzie autem ok 130km wyprzedza po takich wioskach ( )nei wiem jak dokladnie to sie stalo ale mial dachowanie i przyrżnoł w jakis słup tak ze auto calkowicie skasowane było, koleś wyszedł z auta bagarznikiem .
Potem przyjezdza policja i policjant się pyta : Ile trupów ? A on sobie stoji normlanie i mowi : tylko ja jechałem

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-07-25 21:51:28

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
ja w lutym mialem podobną kraksę na A4 odcinek Katowice Wrocław, wysokość góra sw. Anny ... (dodam, ze od wrzesnia minelo 6 mc kiedy przytrafil sie ten wypadek), jechalem w nocy (okolo 2.00) gdzy nagle zaczela sie cholerna sniezyca, zasypalo droge i z 3 pasów zrobil sie jeden. Przedemna jechala ciezarówka chodz tak jak by poboczem,nagle sprzed niej wyłonił sie TIR i zaczol chamować... jechalem około 70km/h bo warunki byly fatane a w dodatku prowadzila w dol z gor. Nacisnolem hamlulec a tu nic, kola w lewo, w prawo, nic , wciaz przyspieszam, droga oblodzona jak cholera !! Droga prowadzi w dol, a w dodatku zakreca wiec znalazłem sie pod ciezarówką wyrwałem troche przodu z samochodu i wyladowalem w rowie. Wybiegłem z niego i 5 miniut zastanwialem sie gdzie jest reszta samochodu. po wszytkim mialem odcisniety pas na calym ramieniu (za***isty krwiak) i wiecie co wam powiem ,wybierająć sie w tą droge wachalem sie czy zapiąć czy jechać z rozpietym bo był zepsuty naciag i niezwijał sie ! zapiolem


a dzis na silce nawet spox, chodz nie lubie wracac do cwiczen po przerwie bo mam mało siły jak to zwykle po przerwach , ale odzywkam

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
historyjka o bagazniku powalająca

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
odzyskam sily mialo być i chodzilo o pas , ze go zaiolem

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lustra w siłce

Następny temat

hantle 2x10

WHEY premium