SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego mam przerwe w cwiczeniach ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
no ja tez mam taka wesola historyjke

Mialem wtedy jakies 11-12 lat. W swieto zmarlych bylismy z rodzina na cmentarzu, a ze cmentarz u nas jest jaki jest, to zeby dostac sie do innego grobu trzeba przechodzic miedzy innymi grobami, no i z moimi kuzynami sie scigalismy, kto pierwszy bedzie przy grobie (). Przechodzimy obok 2 pomnikow, ktore byly bardzo blisko siebie i kazdy sie przytrzymywal tej plyty grobowej reka. Pech chcial ze bieglem jako ostatni i oczywiscie zlapalem sie tej plyty i nagle bach zorientowalem sie ze leze na jakims grobie a ta plyta ktorej sie trzymalem kilka sekund temu lezy mi na nodze . Skonczylo sie to dla mnie w miare szczesliwie bo zlamalem sobie kosc strzalkowa i piszczelowa, gdybym szedl blizej tej plyty to by mnie przygniotla i mogloby to sie tragicznie dla mnie skonczyc. A no i jeszcze zeby bylo ciekawie to 3 facetow ledwo co sciagneli ze mnia ta plyte

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
taa...a ja kiedys zap*****lałem z plastikowym samochodzikiem i przy***alem łbem w kant domu i kto jest najlepszy??

zdrowiej

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Ostre akcja łapcie po sogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
To i ja opowiem...
I sytuacja...
Gdy byłem mały około 12-13 lat zakładałem na oczy taką chuste żeby nie móc nic zobaczyć. Moja siostra sie chowała a ja jej szukałem na ślepo
Wyczułem trop i biegne potknołem sie i głową wy***ałem w ławe, na ławie była położona szyba, pozostał po niej pajączek lecz z moją głową wszystko Ok...
To taka lajtowa ok przejdzmy do konkretów...
II sytuacja...
Wiek ok 16 lat zbudowaliśmy sobie boisko tzn. Bramki, wykosiliśmy trawke etc..
Przychodzi czas na wieczorne granie..
Gramy Gramy ja napalony kiwam sie z kumplem i sie wy***ałem.
****a chce wstać i nie moge, ktoś sie drze: "Maniek nie udawaj bo i tak nie bedzie wolnego"
Druga próba chce wstać nie moge, patrze na na noge cała z krwi, myśle sobie ja ******le prze***ane...
Kawałek szkła wszedł mi pod rzepke, tak że ją wy***ało z 5 cm do góry...
Krew lała sie strumieniami lecz jakoś przetrwałem i pojechałem do szpitala...

pozdro..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Bóg Cie strzeze Optick, ze po takim wypadku jeszcze zyjesz, dziekuj mu za to
I szybkiego powrotu do zdrowia zycze, trzmaj sie! sog

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
kurde, musze czesciej sie kaleczyc, tyle sogow mi sie dawno niedostalo


dzieki MatekTBG

Zmieniony przez - optick w dniu 2006-07-24 20:20:43

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Sog jak nic za takie akcje jakie wykonujesz, chcemy wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
a nie mieliscie nigdy przygody z kaloryferem? ja mialem .


jak mialem kilka lat, zaczalem sie wsciekac i biegalem naokolo pokoju . no i zlozylem sie do zakretu elegancko ale ze qrwa slizgo bylo to nie wyrobilem i centralnie wjechalem czolo w kaloryfer (taki stary zeberkowy). efekt rozciecie na cale czolo, krwi pelno, do tej pory mam blizne

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Temat sie rozkrecil heh wiec mam jeszcze 2 male historyjki obie za malolata
1. Wakacje, nudy, jak zawsze chec rywalizacji no to zawody kto dalej rzuci, akurat pod reka bylo takie odciete wieko od konserwy ktore fajnie lecialo, ja pierwszy rzucam wynik zadowalajacy, Zdzislaw nastepny w kolejce a ja stoje daleko zeby zaznaczyc rzut, jeszcze specjalnie sie odsunelem zeby przez przypadek nie oberwac no i oberwalem prosto w glowe tak ze wieko wbilo sie w kosc kolo oka zanim dobieglem do domu wieko odpadlo, matula jak mnie zobaczyla zbladla i jak by sie ojciec upadla by na plecy, skonczylo sie na kilu szwach(to bylo moje pierwsze szycie)i tu tez troche szczesliwie bo oko bylo blisko.

2. Wigilia u babci, w powietrzu mozna bylo wyczuc narastajace podniecenie i spowodowanie oczekiwaniem na prezety, w celu rozladowanie energi postanowilem pobiegac sobie wokolo stolu(to musialo sie zle skonczyc) przy ktoryms z kolei ostrym zwrocie nogi mi sie poplotaly i uderzylem zebami prosto w kant stolu, na dziendobry pozegnalem sie z jedyneczka, dwujeczka i trujeczka, wydawalo sie ze to nic wielkiego wkoncu mleczaki i tak by wkoncu wypadly, minely troche czasu jedyneczka wyrosla elegancko a 2 i 3 nie, minely z dwa lata dale ni ma, wkoncu pierwsza wizyta u ortodaty rentgen szczeny i co sie okazuje ze przy tym uderzeniu oprocz tego ze wypadly zeby to uszkodzilem sobie kosc i dwujka rosnie w poprzek i blokuje 3, skonczylo sie na operacyjnym wycieciu nienarodzonej dwujeczki(pamietam to jak dzis, bardzo nieprzyjemny zabieg), lecz to jeszcze nie koniec trujeczka wyrosla ale nie tam gdzie powinna, pojawila sie opcja aparat na zeby a widomo podstawowka taki obciach byl nie do przyjecia, mniejwiecej od 1,5 roku jestem posiadaczem aparatu nazebnego(5000zl i to ze swoich) jeszcze z rok i bede mogl zamknac ten niekonczacy sie rozdzial.

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a jak o pilce i rzucaniu to ja jeszcze raz:
z rzucanie nie ja ucierpialem ale historyjka ciekawa, a wiec za siura u mnie na ulicy byly takie jakby 2 obozy i sie tluklismy, no i kiedys doszlo do bitwy na korzenie trawy, no i sie rzucamy rzucam, a ze Koniowi sie nudszilo to dorwal kamien (pamietam jak dzis-doskonale do dloni pasowal) i *** ziomka tym kamieniem(obok skroni), koles padl, leży, to ja****, polecialem do domu zabralem swoje kapsle po piwe(to byl okres ze sie kapse zbieralo) i *******lam z domu żeby do więzienia nie isc, s******lilem na sasiednią ulice, mowie**** juz mnie chyba nie beda szukac ide do domu, a w domu juz stary tego ziomka i pytanie typu "czemu rzucałeś", nie pamietam jaka kare maielm , ale pewnie jakas byla


a historyjka z piłką:

wyobraźcie sobie , że bylem kiedys ministrantem...no i raz na pare meisiecy byly rozgrywane mistrzostwa miasta(kiedys gralem w reprezentacji województwa na obronie), no i na jednej z takich imprez mósialem kryć takiego wielkiego ziomka, a że ja zawsze brutalnie gram, to liczylem na wyeliminowanie go, no i tak gramy gramy, wslizg za wslizgiem,nagle *** wjechalem tak perfidnie kolesiowi, ziom sie wy***al i...polamal mi noge

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-07-24 22:14:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lustra w siłce

Następny temat

hantle 2x10

WHEY premium